Zula Oyunu Hakkında Bilgi ve (Hediye Silah Çekilişi)

Zula Nedir?

Zula bir video oyunudur. Madbyte Games tarafından geliştirilmiş ve Lokum Games tarafından dağıtılmıştır. MMOFPS türünde Türk yapımı bir oyundur. Türkiye'den sonra 2016 yılında Brezilya'da da yayınlamıştır. Bu yayını üstlenen firma ise Playspot firmasıdır.

Zula http://Zulaoyun.com adlı siteden tamamen ücretsiz olarak indirilip kayıt olunduktan sonra oynanmaktadır.

Zula'nın İçeriği

Vatansever asker ve istihbaratçılardan oluşan Zula ve paralı askerlerden oluşan Gladyo adında 2 düşman oluşumun yer aldığı oyunda farklı hikâyelere sahip toplam 16 ayrı karakter bulunuyor. 2013 yılında yayına başlayan Zula'da oldukça geniş bir mühimmatın yanısıra  Mehmetçik ve Kırıkkale gibi yerli silahlar da bulunmaktadır. Oyundaki haritalar ve karakterler, Türkiye havası yaşatmaktadır. 

Zula 17 harita ve 7 oyun türü barındırıyor. Bu haritaların içinde çanakkale haritası da bulunmaktadır. Oyun milli duyguları canlandırması açısından oldukça etkili ve önemlidir.

Ve bu vesile ile bu eğlenceli oyunda daha etkili olabilmek ve yine daha etkili silahlara sahip olabilmeniz için bizi sosyal medya hesaplarından takip eden ve çekişi duyurduğumuz twiti rt yapan şanslı okuyucularımızla;

Zula Silah Paketi hediye; pakette M468, GLOCK 18, AWP  ve daha sayısız sürprizler sizi bekliyor.

http://www.instagram.com/acikvnet

http://www.twitter.com/acikve_net

 

 

 

Bir cevap yazın