Youtube Videolarını Hızlı İndirme

Giderek artan mobil dünyamızda, sadece bir Wi-Fİ veya kısıtlayıcı veri tarifesi ile sınırlı olmadan yeni bir müzik videosu veya popüler yetenekleri izlemek isteyebilirsiniz.

Neyse ki, favori videolarınızı saklamak istiyorsanız; YouTube videolarını indirmek düşündüğünüzden daha kolay...

İster bir müzik videosu İsterseniz de NASA arşivini depolamak isteyin, size bunu nasıl yapabileceğinizi anlatacağız. YouTube videolarını internette paylaşmanız ve bir siteye gömmeniz genellikle yasaldır, ancak bunları kendi çevrimdışı kullanımınız için indirmenize her zaman izin verilmez. YouTube'un söz konusu videoyu indirme iznini açıkça vermediği sürece. Videoları indirmek YouTube Hizmet Şartları'nın ihlali anlamına gelir.


YouTubeVideolanı indirme

YouTube videolarını hızlı ve kolay bir şekilde kaydetmek için, aşağıdaki
yöntemleri deneyebilirsiniz.

4K Video Downloader

Belirli işlevler için özel bir yazılım parçasını kullanmayı seven biriyseniz, YouTube videolarinı da indirmek için boyle bir araç var. Bir dizi alternatif olmasına rağmen, bizim favorimiz 4K Video Downloader. 4K ekranınız yoksa da bu önemli değil. Bu araç, buradaki en çok yönlü indirme araçlarından biridir. Bu yazılımın ücretsiz sürümü, kişisel videoları 4K'ya kadar tüm boyutlarda İndirebilme. 3D ve 360 derecelik videoları destekleme, altyazı indirme ve hatta bunları gömülü bağlantılar aracılığıyla da yapabilme özelliğine sahip. 20 dolarlık bir ücretli sürümü olsa da, bu yalnızca bir ödeme duvarının arkasına en iyi özellikleri saklamak yerine, mevcut özellikleri geliştirir. Bu paraya, daha büyük oynatma listelerini indirebilir ve abonelik sistemi ile videolar yüklendikçe ve otomatik olarak indirilmesini sağlayabilirsiniz.

Adım 1: 4K Video Downloader'l resmi
sitesinden indirin ve kurun, sonra açın.

Adım 2: Youtube videosunu seQmek
için bir browser'da dolaşın ve URL' i
adres çubuğundan kopyalayın. 4K
basın.

Adım 3: Videoyu seçmeyi
tamamladıktan sonra video kalitesi, biçim ve dönüşümler için bir dizi seçenek sunulur. Videonun indirileceği yeri de ayarlayabilirsiniz.
Yazılımın yakaladığı video, girdiğiniz
URL' i değil, IP adresinizi temel
alacaktır. Bu nedenle VPN kullanıcılarının, doğru sürümü indirmek için lokasyonu değiştirmeleri gerekebilir.

Adım 4: İndirme düğmesini tıklayın.
Sonra indirme boyutu, indirme hızı ve
tahmin edilen kalan süre gibi detayları içeren, işlemin ilerlemesini gösteren bir sayfa görünür. Herhangi bir anda indirmeyi durdurabilir veya iptal edebilirsiniz. Bunu bir kez kurduktan sonra, 4K Video Downloader otomatik olarak veya tek bir tıklama ile videoları "Abonelikler'i ve "Akıllı Mod'u kullanarak indirmek için yapılandırılabilir. Videolarınızı dönüştürmek için 4K Video Downloader'i kullanmak istemiyorsanız ücretsiz bir dizi alternatif daha var.

VLC (Windows, MacOS, Linux)

En iyi medya oynatıcılarından biri
olarak VLC'nin YouTube videolarının indirilmesine yardımcı olması hiç şaşırtıcı değil. Diğer yöntemler kadar
basit değil, ancak reklamla dolu web sitelerini ve diğer üçüncü taraf yazılımları atlamanıza izin veriyor. Yöntem, işletim sistemleri arasında biraz farklılık gösteriyor, ancak çok kafa karıştırıcı değil. Bununla birlikte, VLC kullanmanın olumsuzluklarının olduğunu da unutmayın.

Videoyu başka bir biçime dönüştüremiyor veya tercih ettiğiniz çözünürlüğü seçemiyorsunuz. Ancak yazılım, videolarınıza diğer araçlardan daha hızlı erişmenizi sağlıyor. Bunun nedeni, doğrudan Google'ın sunucularından indirilebilmesidir.


Adım 1: Tarayıcınızda indirmek
istediğiniz Youtube videosuna gidin ve URL' i kopyalayın. Ardından, normalde yaptığınız gibi VLC' i başlatın ve menü çubuğundaki "Medya" yı ve ardından 'Açık Ağ Akışı' nı takip edin. Mac kullanıyorsanız, "Dosya' yı ve ardından 'Açık Ağ" ı tıklamak gerekir. Bittiğinde, YouTube URL'nizİ Ağ sekmesinde bulunan kutuya yapıştırın ve 'Aç'ı tıklayın. Videonuz otomatik olarak VLC'de oynatılmaya başlar.

Adım 2: Windows kullanıyorsanız, en üstteki araç çubuğunda 'Araçlar'ı seçin ve sonuçta açılan menüden "Codec Bilgileri"ni seçin. Mac'teyseniz, "Pencere"yi seçin ve açılır menüden "Medya Bilgileri"ni tıklayın. Bu, video hakkında çeşitli bilgiler içeren bir ekran oluşturacaktır, ancak biz yalnızca alttaki 'Konum" çubuğu ile ilgileniyoruz. Bu, doğrudan Google'ın sunucularından videonuzun tam
URL'sini gösterecektir. Devam edip bağlantıyı kopyalayıp tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırın.

Adım 3: Video, tarayıcınızda oynatılacaktır. Videoyu sağ tıklayın, Mac kullanıyorsanız "Farklı Kaydet" veya "Videoyu Farklı Kaydet...' i tıklayın ve indirme işleminin tamamlanmasını bekleyin. Bu kadar! Video şimdi sabit diskinizde.

Ddownr (web-temelli) Favori Youtube videonuzu indirmek için belirli bir uygulamayı indirme zahmetine katlanmak istemiyorsanız, her zaman çevrimiçi bir araç kullanabilirsiniz YouTube için çok fazla web tabanlı indirme platformu olmasına rağmen, Ddownr bizim favorimiz. Temiz ve hızlıdır ve pop-up'ları veya diğer müdahaleci reklamları içeren sayfalar arasında kalmayı istemezsiniz. Bu Youtube videolarını da MP3'e dönüştürmek için en çok önerdiğimiz servistir.

Adım 1: Ddownr.com ana sayfasına gidin.

Adım 2: İndirmek istediğiniz YouTube videosunu bulun ve browser pencerenizin üstündeki adres çubuğundan URL'sini kopyalayın.

Adım 3: Onu Ddownr'de URL çubuğuna yapıştırın.

Adım 4: Sağ taraftaki açılır menüyü kullanarak videoyu indirmek istediğiniz video biçimini ve kalitesini seçin.

Adım 5: Turuncu "inilir"  düğmesine tıklayın. Videonun uzunluğuna bağlı olarak, gerekli verileri toplamak ya da gerekli dönüşümü yapmak biraz zaman alabilir, ancak 30 saniye içinde otomatik olarak indirme klasörünüze indirmenin başlaması gerekir.

 

www.acikve.net
www.instagram.com/acikvnet
www.twitter.com/acikve_net
www.facebokk.com/acikvenetinternet

1 Yorum

Bir cevap yazın