TÜGVA MAMAK'TAN AFRİN'E MEKTUP !

Türkiye Gençlik Vakfı – Mamak İlçe Temsilciliği olarak Zeytin Dalı harekâtında görev alan Kahraman Mehmetçiğimize ve ÖSO’ya bağlı Kahraman kardeşlerimize buradan selam eder, hürmet sunarız.

Vatanımızın bölünmez bütünlüğüne karşı tehdit unsuru oluşturan hiçbir yapıya müsamaha göstermeyecek ve müsaade etmeyecek olan Büyük Devletimiz Türkiye’nin Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a, Cumhurbaşkanımız gibi ülkemiz ve milletimiz için dertlenen tüm devlet yöneticilerimize, askeri personelimize ve tüm vatandaşlarımıza selam ederiz.

Bilindiği üzere birliğimize ve bütünlüğümüze kast etme alçaklığına soyunan hainler için gerekli tüm önlemleri alarak Zeytin Dalı Harekâtı, Sn. Cumhurbaşkanımızın talimatı ile 20 Ocak 2018 tarihinde Saat 17:00 sularında resmen başlatılmıştır. Kahraman ordumuzun tecrübesi, yerli ve milli gücümüzün verdiği güven ve inancımızın gerektirdiği tevekkül anlayışı ile korkmadan, çekinmeden hainleri tek tek temizlemek adına Afrin’de deyim yerindeyse Dünya’nın gözü önünde operasyon nasıl yapılır, adalet nasıl tesis edilir bir bir öğretiliyor hasım yandaşlarına, İslam düşmanlarına …

Öncelikle  biz TÜGVA Mamak İlçe Temsilciliği olarak her daim Ülkemiz ve milletimize karşı olan her türlü ideolojik düşünce ve yapıya karşı olduğumuzu belirtmek isteriz. Bu nedenle Milli ve  Manevi değerlerimize sahip çıkma adına TÜGVA bünyesinde tüm Türkiye’de İslama ve İnsanlığa fayda sağlayacak faaliyetleri hayata geçirmeyi kendimize şiar edindik. Bizler de TÜGVA bünyesinde gönüllü olarak hizmet eden TÜGVA Mamak İlçe Temsilciliği Teşkilatı olarak, Zeytin Dalı harekâtında görev alan askerlerimize bir nebze moral olsun diye Afrin’e Mektup isimli bir mektup çadırı kurduk ve 2 gün boyunca, Halkımızın Kahraman Askerlerimize olan düşüncelerini kağıda dökerek mektup halinde muhafaza ettik. İnşâAllah yakın zamanda teslim almış olduğumuz bu mektupları imkanlarımız doğrultusunda bizatihi teşkilat mensuplarımız ile askerlerimize elden teslim etmeyi hedefliyoruz.

İnşâAllah üstlenmiş olduğumuz bu sorumluluğun hakkını vererek, İslama, Müslümanlara, Dünya’ya ve Türkiye’ye ait bir nebze fayda sağlamış oluruz. Gâyemiz Rıza-i İlahi’dir. Bu düşünce ile çıktığımız her yolu Allah’ın izniyle hiç olumsuzlukla karşılaşmadan, insanların tepkisine veya kalp kırmaya sebep olmadan yürüyoruz.

Son olarak, Kahraman Ordumuza bir mesajımız var..
TÜGVA Mamak olarak yürüdüğünüz bu şanlı yolda, attığınız her adımda ve aldığınız her nefeste;
Duâlarıyla, Canıyla, Malıyla koşar adımlarla arkanızdan gelecek bir gençlik olduğunu asla unutmayın.
Allah her daim sizinle olsun. Her zaman dualarımızdasınız !

TÜRKİYE GENÇLİK VAKFI MAMAK İLÇE TEMSİLCİLİĞİ

1992 Ankara Doğumlu olan Çevik, Kamu Yönetimi mezunudur. Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Ankara İl Teşkilat Koordinatörü yardımcısı ve KUTAD Ankara Koordinatörü olarak STK Görevlerini yürütmektedir. Çeşitli sitelerde köşe yazısı yazar ayrı zamanda bir kitap çıkarma hazırlığındadır. Gitar & Bağlama çalıp, şarkılar söyler. Şiir okur, araştırır, durmadan üretme hevesinde kendini geliştirme gayretindedir. Açık ve Net'in koordinatörü ve yazarıdır.

Bir cevap yazın