TikTok Video Düzenleme Programları Nelerdir?

Yaş grubu gözetmeyen uygulama küçükten büyüğe herkesin ilgi odağı olmayı başarmıştır. İnsanları hem eğlendiren hemde popüler olmaya götüren bir program olduğundan dolayı bağımlılık yapmaktadır. Bu işe yeteneği olan veya olmayan herkesin kullanabileceği bu program, insanların kendilerini bulabilecekleri, keşfedecekleri ve yapılan yorumlar, gelen beğeniler eşliğinde egolarını tatmin ederek kendilerini iyi hissetmelerini sağlıyor.

 

Bazı durumlarda videodaki istenmeyen bölümleri kesmek ya da videonun bir kısmını flulaştırmak ve daha fazlasını yapmak isteyeceğiniz durumlarla karşılaşabiliryorsunuz. Bunun için bazı video editleme uygulamalarını kullana bilirsiniz... TikTok nasıl kullanılır? Tiktok uygulaması nasıl? Tiktok video nasıl olur? Tiktok video nasıl yapılır? Video özellikleri nelerdir?

Viva Video

Videonuza filtre, tema, geçiş uygulayabilir hem de metin, çıkartma ve müzik ekleyebilirsiniz. Bunun yanı sıra videoyu kesme, kırkma kopyalama, birleştirme, düzeltme, kolajlama ve daha başka çok sayıda işlev sunar. Kullanımı kolay arayüzü ile herkesin kullanabileceği bir programdır.

Funimate

İlginç efekler ve mükemmel geçişlerle, muhtemelen TikTok için en iyi editör. Çok fazla efekt ve sesle oynayabilir ve hatta videonuza bir dizi özet etiket uygulayabilirsiniz. Bu şaşırtıcı editör hakkında ilginizi çekecek şey efekt koleksiyonu. Düz görünümlü bir videoyu etkileyici bir videoya dönüştürmeye yardımcı olan iki düzineden fazla efekt var.

Magisto

TikTok, doğum günü, düğün, selfie, iş seyahati ve benzeri videolarınızı daha iyi hale getirmenin yanı sıra video klipleri, fotoğrafları, metinleri, müzikleri efektleri ve filtreleri video projenize eklemeye izin veriyor. Oluşturulan videoları Facebook, Instagram, Vimeo, YouTube ve diğer sosyal medya platformlarında rahatlıkla paylaşabilirsiniz.

Vizmato

InShot'ın şık özelliklerini ve güzel efektlerini birleştiren bir uygulama arıyorsanız, Vizmato en iyi seçimdir. Mevcut videolarınızı kesmenize ve kırkmanıza olanak tanır. Ayrıca, birden çok klibi birlikte işleyebilirsiniz. En iyi şey, ana videoya eklendikten sonra kliplerin kırpılabilmesidir. Tek yapmanız gereken, klipleri eklemek ve ihtiyacınıza göre her bir klibinin sonunu ve başlangıcını ayarlamak.

 

1 Yorum

Bir cevap yazın