Takipçimi Nasıl Artırabilirim?

Takipçi sayısı ne kadar yüksek olursa, profilini inceleyerek seni takip edecek kullanıcılarında istekleri artacaktır. Takipçi sayısı yüksek olan hesaplar her zaman diğer kullanıcılar tarafından daha fazla takip edilmektedir. Takipçi arttırmak için artık basit, anlık ve spontane çekilmiş kısa videolardan vazgeçmeniz gerekiyor. Daha profesyonel ve gerçekten ilgi çekici videolar çekerek profilinizi merak uyandıracak hale getirmeniz gerekiyor. Takipçi nasıl çoğalır? Takipçi nasıl artar? Takipçi sayısı nasıl artar? 

Takipçi arttırma da en önemli konulardan bir tanesi de kullanıcı adı seçimidir. Tüm sosyal medya uygulamalarında kullanıcı adı popüler hesapların en önemli özelliklerinden bir tanesidir. Akılda kalıcı ve ilgi çekici bir kullanıcı adı bulmalısınız.

Anasayfadaki popüler videolarda ilgi çeken ve ciddi izlenme sayısına ulaşan videolarda gezinti yapın. Yaptığınız araştırma sonucunda şu an en çok ilgi çeken konulardan bir tanesini seçerek işe başlayabilirsiniz. Yada özgün daha önce hiç çekilmemiş videolar çekmelisiniz.

Videoların daha fazla kişiye önerilmesi sonrasında takipçi ve beğeni sayınızın artması için çekmiş olduğunuz video içeriği ile çekici hale getirmeniz gerekiyor. Videoya eklenecek efektler ve filtreler izlenme oranlarını ciddi miktarda artıracaktır.

İlgi çeken videoların altındaki etiketleri kullanabilirsiniz. Böylece en çok ilgi çeken videolardan sonra benzer etiket ve içerikteki sizin videonuz önerilen video akışına eklenecektir.

 

1 Yorum

  1. gt yaparak ve reklam verilerekte profilinizi büyütüp takipçi kasabilirsiniz bu dönemde herkes geri takip yapmakta

Bir cevap yazın