Sığırlar ve insanlar

 

Türkiye söz konusu ise gerisi teferruattır diyen vatanseverlerden, erdoğan gidecekse Türkiye de teferruattır diyen ahmaklara evrilişinizin 15. yılı hepinize kutlu olsun!
Bir kere her şeyi yanlı ve yalan bir şekilde anlatmaktan vazgeçmelisiniz! Bu dava ile murat edilen şeyin erdoğanı ülkenin başından indirmekle kalacağını sanıyorsanız, "saddam gidince her şey harika olacak" diyen ahmak ıraklıların durumundan beter durumlara düşmeyi de hak ediyorsunuz demektir! Abd nin burnunu soktuğu her kara parçasında inim inim inleyen masum ve mazlum insanları, bebek cesetlerini, kanı ve gözyaşını görmeyen gözlerinizi açmak için acaba ne yapmamız gerekiyor! abd için bir ülkeye zarar vermenin hukuksal delileri olmasına gerek varmış gibi (örnek ırakta kimyasal silahlar var! aa pardon yokmuş)delilleri yasa dışı yollardan ve bir terör örgütünce toplanmış uyduruk bir dava üzerinden yarım kalan erdoğan hesabınızı kapatmaya çalışmanızdan daha acıklı olan bir şey varsa bunu vatanseveriz kimliği altında yapıyor olmanızdır!

 

Emperyal güçlerin sizin adınıza ülkenizi dizayn etmesini umuyor olmanız, dünya tarihinde eşine az rastlanır bir aymazlıktır. Daha da ötesinde, tarihe siyah harflerle ve sizler adına kapkara bir leke olarak not edilecek ve yüzyıllar sonra bile bu topraklardaki nesillerin lanetle anacağı ibretlik ve patalojik ruh halinizin de en net tezahürüdür!
Bu ambargo kararı, abd denen terör örgütünün, siyonist menfaatleri adına herhangi bir uluslararası platformda alınmamış, uluslararası bağlayıcılığı olmayan kendi senatosunca alınmış bir karardır. Türkiye abd nin mandası mıdır ki onların senatosunca alınmış bir karara uymak zorunda olsun! Biz meclisimizde herhangi bir yaptırım kararı alsak bu başka ülkeleri bağlar mı? Siz kafayı mı yediniz? Türkiye cumhuriyeti devleti de haklı olarak iran ile olan ticari ilişkilerini sürdürerek bağımsız bir devlete yakışan onurlu bir duruş sergilemiştir. Tabi bugüne kadar kemiği abd den gelen bazı yerli iş birlikçiler ve sözde gazetecilik ve televizyonculuk yapan cia ve mossad kuruluşu AJANslar bu milli ve onurlu duruşu hazmetmekte zorlanmışlardır. Sahiplerinin kemikleri ile semiren bu satılmış yaratıklar yazdıkları ve çizdikleri yalan yanlış alçakça yazı ve haberlerle Türkiye devletini dünya kamuoyunda çoktan suçlu ilan etmişlerdir! Oysaki bu ambargo en başta abd nin iki büyük firması, Bunga ve Cargill tarafından delinmemiş miydi? Madem ambargonun delinmesidir mevzu bu firmalar neden yargılanmamaktadır!?

 

Yargılanmamaktadır çünki abd bunu ilk defa yapmamıştır. Abd nin silah gücüne güvenerek adeta bir eşkıya gibi başkalarına yasakladığı her ticareti bizzat kendisinin yaptığını bilmeyen, duymayan kaldı mı? Halk bankasına çekilen sözde 17-25 aralık yolsuzluk operasyonunun bununla birebir ilgisinin olduğunu anlamamak için de ya gerizekalı olmak gerekir ya da Kemalist! Abd halkbankasının iranla yaptığı bu ticaretten 7 milyar dolar zarara uğramıştır! Bu para halkbankasının kasasındadır! Erdoğanın cebine de girmemiştir! Alçaklığın lüzumu yoktur!
Şimdi kalkacaksın ve Türkiyenin kendi menfaatleri adına yaptığı bu ticareti hırsızlık olarak yorumlayacaksın! Bunun için ancak Amerikalı ya da amerikanın tasmalı köpeği olmak gerekir! Sular durulduğunda, bu badireler atlatıldığında, güvendikleri abd dağlarına karlar yağdığında bunu diyen başta anamuhaleft lideri olacak zavallı olmak üzere bilimum ülke düşmanı, emperyalist kukladan bu ihanetin hesabı elbet sorulacaktır!

Daha acıklı bir düşünce yapısı içinde feleği şaşmış bazı andaval sürüsü de, zarraf davası ile Türkiyedeki 17-25 aralık sözde yolsuzluk davasının bu vesile ile abdde görüldüğünü zannetmektedirler!

 

Uluslararası hukuk kuralları çerçevesinde herhangi bir ülke başka bir ülkenin kendi iç yargısını ilgilendiren bir konuda herhangi bir yargılama yapamaz! Yaparsa bütün dünyaya ben eşkiyayım ve kafama göre kural koyuyorum demiş olur! abd için bunun bi önemi var mıdır? Elbette yoktur! Ama hiçbir devlet o kadar da aleni bir ahmaklık içine girerek kendi itibarını daha da düşürmeyi göze alamaz! Sonuçta öyle bir yargılamadan çıkan kararın hiç bir hukuki yaptırımı da yoktur geçerliliği de! Eğer öyle olsaydı her kafasına esen devlet, kendi menfaatleri doğrultusunda kendisine başvurulan her davaya bir de kendi mahkemeleri ile dahil olurdu! Bu da taktir edersiniz ki anarşinin bizzat kendisidir! Mesela bizim mahkemelerimiz de abd yi, terör örgütü olarak kabul ettiğimiz bir örgütü silahlandırmak suçundan yargılayıp savaş suçlusu ilan edebilir! Hatta obamayı ya da esedi! Buna engel bir durum yok o halde!

 

Yani anlayın diye bu kadar açık açık anlatıyorum çünkü görüyorum ki kafalarınız da en az kalpleriniz kadar taşlaşmış!!
Bu dava ile erdoğan yargılanıyor diyen her kim varsa bilin ki o şahıs ne sizin ne de ülkenizin dostudur! Bu dava Türkiyenin değil Erdoğanın davasıdır diyen bir namussuz, bilin ki, emperyal güçlerin hesabına içimize yerleştirilmiş bir ajan ve provokatörden başkası değildir! Bu ister ana muhalefetin lideri olsun isterse de üniversitede bir hoca ya da isterse tv lerde boy gösteren bir bilir kişi, eski asker, siyasi cart curt!
Çünkü çok açıktır ki Hedef Türkiyedir... 4000 bin tırın üzerinde en ileri teknoloji silahı 100 bin teröriste kendi elleriyle teslim edenlerin gerçekte amaçları ya da hedefleri de Erdoğan mıdır yani!? Siz hiç mi düşünmezsiniz? Hiç akıl etmez misiniz? Bu silahlar binlerce vatandaşımızı, polisimizi ve askerimiz katletmiş bir terör örgütüne neden verildi? Mesela neden bu konuda sessiz kalıyorsunuz? Sizin peşinden gittikleriniz neden bu konularda susuyorlar? Sınırımıza yerleştirilen, dünyanın en eli kanlı terör örgütü ile kime saldırmayı planlıyorlar? Erdoğana mı? Ana muhalefetin başındaki kuklaya bakınız ki, bu konuda ağzını bıçak açmıyor! Neden acaba! Bu size de ilginç gelmiyor mu?

 

Yaşadığı coğrafyadan bi haber, dostunu düşmanını tanımayan bir millet ancak yok olmaya mahkumdur! Siyonist emperyallerin arzı mevud adına bölüp parçalayarak israile teslim etmek istedikleri kara parçası danimarka ya da norveçte değil burada sizin ve bizim ortak yaşam alanımız olan bu ülkededir!! Siyonistlerin büyük İsrail projesinin ne olduğunu bilmeden, armageddon nedir duymadan, hatta daha da büyük bir ahmaklık içinde bütün bunlara komplo teorisi nazarıyla bakarak cicili bicili kıyafetlerle, yarı İngiliz yarı alman, yarı Amerikalı yarı Türk gibi yaşamanın, cehaletin verdiği mutlulukla sürekli laylaylomlarda şarlamanın ve anlamamakta ısrarcı olmanın sonu mutlaka hüsrandır bilesiniz!

 

Abd gibi emperyal güçlerin hegomonyası, başka başka ülkelerdeki, onlara hayranlık duyan ve aslında özünde onlardan birine dönüşmüş açıkça asimile olmuş, kültür emperyalizmi ile ele geçirilmiş, onlar gibi düşünen, onlar gibi yaşayan ahmakların sırtında yükseliyor ve emperyalizmin bu sömürü düzeni onlar sayesinde sürdürülebilir oluyor… Bir kötülüğe sebep olan o kötülüğü yapmış gibidir buyuran yüce dinimize göre de bu düzenin egemenleri tarafından işlenen her bir cürümün, dökülen her damla kanın bir hissesi de işte o ahmakların hesabına yazılıyor. Öyle çocuk oyuncağı sanmayın bu cehaletinizi! Ve cehaletinizin mazeret olacağını da sanmayın!

Ve ne yazık ki bu ülkede bazıları da sarı öküzü verince kurtulacağını zanneden öküzler gibi davranıyorlar! Ama bilin ki, içinizdeki son sığırın da kellesini almadan durmazlar! Geriye kalan kadınlarınız ve çocuklarınızı ise, milyonlarca çocuğu (bknz Suriye, ırak, Somali vb) öldüren ve ya öldürülürken, yüzbinlerce Müslüman kadına (bknz Bosna, sudan, ırak vb) tecavüz eden ve ya edilirken de kılını dahi kıpırdatmayan bu işgalci haçlı siyonist zalimlerin insafına bırakırsınız! “Haçlıların işgali o kadar da kötü bir şey değildir, kadınlarınıza dokunmaz, çocuklarınızı ellemezler” diyen pensilvanya ikametli bazı deyyusu ekberlerin dediğinin tam tersine, haçlı Siyonistlerin tarihi katliamlarla ve tecavüzlerle doludur! O alçak şarlatanın, sosyal medyada örgütlenmiş, vidoların, haberlerin altına yorum yapan namussuz müritleri sizi aldatmasın! Şeytanla gerdeğe giren hocalarına taze et, oluk oluk akan masum kanı lazım bilesiniz! Ülke onların olmadıysa varsın yok olsun diyecek kadar sapkınlığa savrulmuş bu guruhun –içinizde yine onların yeşerttiği-(sözcü gaztesi sahibi Burak akbay bilin bakalım kimdir mesela? chp nin başındaki şahıs oraya kimin kaset kumpası ile getirilmiştir mesela? )Erdoğan nefreti ile, kayıklarının küreklerine asılıyor, yelkenlerine var gücünüzle üflüyorsunuz!

 

Aklınızı başınıza toplamanın vakti gelmiştir. Söz konusu vatansa gerisi teferruattır diyemeyenler için, bu ülkenin havası da suyu da ekmeği de haram zehir zıkkım olacaktır… Son pişmanlığın fayda vermeyeceği bir döneme doğru hızla yol alırken, artık bir karar vermek zorundasınız. Ya tam bağımsız büyük ve yeni Türkiyeden yana olacaksınız ya da o Türkiyeye savaş açmış haçlı siyonist emperyalistlerden yana… Bunun ötesinde bir seçim yoktur… Zaman daralmaktadır ve yaklaşmaktadır yaklaşmakta olan…

 

Www.facebook.com/acikvenetinternet

Www.instagram.com/acikvnet

Www.twitter.com/acikve_net4c

Bir cevap yazın