Rüyada Yolculuk Görmek

Rüyada Yolculuk Görmek

Rüyada görülen yolculuk, gurbete çağrışım yapar. Hiç beklenmedik bir zamanda hayırlı bir haber alınarak iş için, okumak için, bekarlar için evlenip uzaklara gitmeye işaret eder.

Rüyada yolculuk görmek anlamı; Rüyadaki görünen yolculuk; Bazen de iş değişikliği yapmaya yeni bir çevreye edinmeye, yeni arkadaş ve dostluklar edineceğine yorumlanır.

Rüyada yolculuk görmek ne demek; Rüyadaki yolculuk bazen de, uzaktan gelen bir habere işaret sayılır.

Rüyada yolculuk görmek neye işarettir; Rüyada görülen yolculuk kimi zaman arzu edilen işin elde edileceğine, mülk sahibi olmaya işarettir.

Rüyada yolculuk görmek ne anlama gelir; Rüyada görülen yolculuk; kimi zamanda sevgilinin geri dönmesine, evliliğe yorumlanır. Bazen ise beklenen konuğun gelmesine işaret eder.

Rüyada görülen yolculuktan dönüş ise kişinin işlemiş olduğu günahlardan dolayı tevbe etmesine işarettir."Bu dünyada herkes bir şey olmaya çalışırken sen bir HİÇ ol. Menzilin yokluk olsun. İnsanın çömlekten farkı olmamalı. Nasıl çömleği tutan dışındaki biçim değil içindeki boşluk ise, insanı ayakta tutan da benlik zannı değil, hiçlik bilincidir." Hz. Mevlana

Bir cevap yazın