Rüyada Üzüm Görmek

Rüyada Üzüm Görmek

Rüyada üzüm görmek en güzel ve hayırlı ve çok iyi rüyalardan biridir.

Rüyada görülen üzüm, bol rızka, berekete, farz ilim,  evlada, dostluğa, nasip kısmete, mala, helâl kazanca işarettir. Üzüm asması ise zengin bir kadın olarak tanımlanır.

Rüyada üzüm görmek anlamı; Devlet yönetiminde yüksek bir mevki edinmeye işarettir.

Rüyada üzüm görmek nedir; Kimi zaman da bu rüya mal veya haram yemeye haram kazanca işaret etmektedir.

Rüyada üzüm görmek ne anlama gelir; Bazan dostluk kurmaya, onlardan yardım görmeye yorumlanır.

Rüyada üzüm görmek neye işarettir; Kimi zaman  kısmet ve geçimin bolluğuna, dünya ve ahiret işlerinin yolunda gittiğine işaret eder.

Rüyada üzüm görmek ne demek; Kimi zaman da üzüntüye ve hastalığa çağrışım yapar.

Rüyada mevsiminde üzüm görmek; bol kazançlı bir yıl geçireceğine işarettir.

Rüyada üzüm dağıttığını görmek; Çevresinde kendisi için faydalı dostlar edineceğine işaret eder. Dağıttığı üzümler olgunlaşmamış koruk üzüm ise rüya tersine de yorumlanır.

Rüyada mevsiminde kendisine siyah üzüm verildiğini görürse, üzüntülü bir haber alacağına işaret eder. Eğer mevsim harici bu tür bir rüya görürse, o kimsenin hastalanacağına hükmedilir.

Üzümü sıkarak suyunu içtiğini görürse, rüyayı görenin ailesine zulüm yapacağına yorumlanır.

Üzümleri koruk olarak topladığını görürse, uğratmış ve didinmiş olduğu bir iş ya da başka bir şeylerde emeklerinin heba olacağına işaret eder.

Rüyada beyaz üzüm görmek, aile hayatında huzur ve mutluluğa, hiç beklenmedik müjdeli habere, nasip kısmetin açık oluşuna, işaret eder.

Rüyada beyaz ve siyah üzüm görmek; Aile hayatına, evlada, farz ilme, mala, rızık bolluğuna, nimete erişmeye, nasip ve kısmetin her yönden açılacağına yorumlanır.

 


Bir cevap yazın