Rüyada Ev Görmek

Rüyada Ev Görmek

Rüyada görülen ev, kişiyi ya da evin hanımının veya aile ferdlerini çağrıştırır. Bazı yorumcular da, kişinin dünyası olarak yorumlamışlardır. Kimi yorumcular ise, rüyada görülen evi ahiret olarak sembolize etmişlerdir.

Rüyada Ev Aldığını Görmek

Hasta bir kimse yeni bir ev aldığını ya da evini yenilediğini görse, iyileşeceğine işaret eder.

Bir kimse sahibi bilinen bir eve girer ve orada namaz kıldığını görse, cennetlik olduğunu ya da helal mal edineceğini gösterir.


Rüyada Kendi Evini Görmek

Bir kimse, rüyasında kendi evini görse, malında başkalarının gözü olduğunu gösterir.

Yoksul bir kimsenin rüyasında yeni ve mükemmel bir evi olduğunu görmesi, o kişinin zengin olacağına yorumlanır.

Rüyada kendisine ait bir eve girdiğini görmek, birden çok evlat sahibi olacağına işarettir.

Rüyada görülen ev kişinin günahlarından hatalarından sonra tevbe etmesi ile yorumlanır.

Rüyada Geniş Ev Görmek

Ev rüyaları genellikle hayırla yorumlanır. Rüyada görülen geniş ev, iş hayatında yeniliklere, yaşamış olduğu sıkıntılardan sonra rahat bir hayat yaşamaya işarettir.

Rüyada evin geniş güzel görmek, bekar bir kişi için, çok yakın bir zaman içerisinde hayırlı bir evlilik yapacağına, geniş bir aile yuvası kuracağına işaret eder.

Rüyada Beyaz Ev Görmek

Rüyada görülen beyaz ev çok hayırlı ve güzel bir rüyadır. Ailesinin bolluk ve bereket içinde olacağına, sevdiğiyle birlikte güzel aşk ve sevgi dolu bir hayat geçireceğine, kişinin yaşayacağı mutluluk ile tabir olunur.

Rüyada Bina Görmek

Bir kimse kendisini bir şehir veya bir köyde bina yapıyor görse, o kişinin o yerden biriyle evleneceğine işaret sayılır. Eğer yaptığı bina süslü ve nakışlı olursa rüyayı görenin dini inancının sağlam olduğuna hükmedilir.

Rüyada evin belirli bir biçimde güzelleşmiş ve genişleşmiş olduğunu görmek, o kişinin gelecekte sıkıntısız bir ömür süreceğine işarettir.


Bir cevap yazın