Rüyada Deprem Görmek

Rüyada Deprem Görmek

Rüyada deprem görmek, kişiden kişiye, hale durumuna ve küçük ya da büyük oluşuna göre farklı şekillerde yorumlanır.

Rüyada deprem görmek anlamı, kimi zaman üzüntü ve endişeye, büyük korkulacak şeylere, üzülüp ağlayıp gözyaşı dökmesine işaret eder.

Rüyada deprem görmek ne anlama gelir; Bu rüya rüyayı gören kişi için çok üzücü bir haber alacağına, ailenin dağılıp başka yerlere savrulacağına ayrı ayrı yerlere göç etmek zorunda kalacağına işarettir.

Rüyada deprem görmek neye işarettir; Bu rüya bazan elinde bulunan malın mülkün birden yok olup gideceğine işaret eder.

Rüyada deprem görmek ne demek; Rüyada deprem olduğunu görmek bunu gerçek gibi hissetmek sarsılmak hiç beklenmedik çok kötü bir olay bir felaket ile karşı karşıya kalması ile yorumlanır. Psikolojik olarak da kişiyi ve ruh halini çok etkiler. Ruh halinin bozulmasına mahel verir.

Rüyada deprem görmek nedir; Küçük bir çocuğun rüyasında deprem olduğunu görmesi, o çocuğun babasını kaybetmesine işaret etmektedir.

Rüyada deprem görmek, Bu rüyayı kişinin kendi evin reisi görmesi ise, kötü bir olay felaket yaşayarak ailesinin dağılmasına hükmedilir.

Ticaret uğraşan bir kişinin rüyasında deprem olduğunu görmesi ise pek hayra yorumlanmaz. Malını servetini kaybedip iflasa uğrayacağına işarettir.

Rüyada görülen deprem, kişinin beklenmedik bir anda canını sıkacak, çok üzüleceği haberler alacağına, gizli sırların açığa çıkacağına işaret eder.

Bir kimse rüyada, bahar mevsiminde deprem olduğunu görmek, kişinin ailesindeki bireylerle arasının açılacağına işarettir.

Rüyada deprem görmek yorumu; Yaz mevsiminde bu rüyasında deprem olduğunu görmesi ailesinden büyük birinin yakın zamanda ani bir ölüm haberi alacağına işaret etmektedir.

Rüyada deprem görmek; Sonbahar mevsiminde deprem görmek ise, o yılın kişi için bolluk ve bereket içinde geçeceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada depremi kış mevsiminde görmek ise, ailecek bambaşka diyarlara mecburen göç edeceğine işaret eder.

Rüyada deprem görmenin psikolojik yorumu ise, kişinin bastırılmış olan duygularını, herdaim endişe ve korku içinde yaşadığını, üzüntü ve kederli bir ruh hali olduğunu, kaygılarının büyük olduğuna, her zaman temkinli ve tedbirli olmasına, her olay karşısında sabırla ve sükut ile hareket etmesine dikkat çeker.

Depremin eş anlamlısı Zelzele demektir.
Zelzelenin eş anlamlısı Deprem demektir.

 


Bir cevap yazın