Rüyada Bilezik Görmek

Rüyada Bilezik Görmek

Rüyada görülen bilezik, kadın için evlenmeyi işaret eder.

Rüyada bilezik görmek, zenginlik ve ferahlık olarak yorumlanır.

Rüyada görülen bilezik, bazen evliler için bir kızları olacağına işaret sayılır.

Rüyada bilezik görmek, bekâr bir erkek için bayandır. Hayırlı bir vakit zaman içerisinde evlenerek mutlu bir yuva kuracağına işaret eder.

Rüyada altın bilezik görmek, o kişinin hayırsever, ihlas, infak sahibi bir kimseye, saf ve temiz yürekli olduğuna, arzu ve murat ettiği şeye kavuşmasına, sevdiği varsa ona yakın bir zamanda kavuşacağına, hayırlı bir evlilik yapacağına güzel huylu güzel yüzlü evlatlar dünyaya getireceğine, ana babaya karşı sonsuz sevgi, saygı ve hürmetine, iş dünyasında istediği başarıya ulaşacağına, öğrenci için, kendi isteği bölümün mesleğini okuyup hayal ettiği ve istedeği yere seviyeye ulaşacağına yorumlanır.

Rüyada gümüş bilezik görmek, iyi niyetli, iyiliksever, yardımsever, hoşgörülü, mutaasıp, merhametli, yüreği güzel, olduğu gibi görünen, göründüğü gibi olan içi dışı bir olan insana, gönül dünyasında hep gizli bir yerde bir sevgi ve aşkın yaşadığına tabir olunur.

Kimi yorumcular da rüyada bileziği kadın görürse, bekâr bir kadın için evlenme ile tabir olunur. Hayırlı bir evlilik yaparak mutlu bir aile kurup güzel yüzlü çocukları olacağına tabir olunur.

Rüyada bileziği erkek görürse, bu onun için keder ve sıkıntı olduğunu söylemişlerdir.

Rüyada bilezik ölüler üzerinde görülse, gördüğü kimsenin cennette olduğuna işaret eder.

Rüyada hediye bilezik almak, rüyada bir bayanın bir erkekden hediye altın bilezik aldığını görmesi, yakın bir zamanda birisinden hediye bilezik alacağına işaret eder.

"Bu dünyada herkes bir şey olmaya çalışırken sen bir HİÇ ol. Menzilin yokluk olsun. İnsanın çömlekten farkı olmamalı. Nasıl çömleği tutan dışındaki biçim değil içindeki boşluk ise, insanı ayakta tutan da benlik zannı değil, hiçlik bilincidir." Hz. Mevlana

Bir cevap yazın