Rüyada Bebek Görmek

Rüyada Bebek Görmek

Rüyada görülen bebek, hayırla yorumlanır.
Rüyada erkek bebek görmek, müjdeli ve sevinçli bir haber ile tabir olunur. Rüyada kız bebeği görmek, o aile için bolluğa ve berekete, yaşanan sıkıntılardan sonra feraha ermeye, hayırlı vakit zaman içerisinde hiç ummadığı yerden hayırlı güzel bir haber alarak sevineceğine mutlu olacağına işarettir.

Rüyada bebek gören kişi hasta ise şifa bulup sağlığına kavuşacağına yorumlanır.

Rüyada bebek gören kişi bekar bir kimse ise ona hayırlı nasip kısmetler çıkarak evliliğe doğru bir yol açılır. Nişanlılar evlenir. Ayrılanlar birbirine kavuşurlar.

Borçlu borcunu öder. İşsiz olan bir kişi iş bulur. Kavgalı bir kimse düşmanı ile barışır.

Sıkıntıda olanlar rahatlar, çocuk isteyen aile çocuk sahibi olur.

Rüyada ağlayan bebek görmek, kişinin geçmişe dair yaşamış olduğu pişmanlıkların, hataları simgeler. Buda kişinin bilinçaltına bunun bu şekilde yansımasına yorumlanır.

Rüyada güzel yüzlü bebek görmek, hayrın, huzurun, mutluluğun habercisidir.

Rüyada görülen bebek nasip kısmetin açılmasına, hayırlı iş kapısılarının açılmasına, yoksul ise zengin olmasına, rızkın bollaşmasına, aşk ve sevgiye, güzel arkadaş ve dostluklara işarettir.

Rüyada güzel bebek görmek genellikle hayırlı ve sevinçli güzel haberlerle yorumlanır.

Rüyada bebek görmek, huzurun, mutluluğun, sevincin, aşkın, sevginin, güzel günlerin, şans ve kısmetlerin açılmasına işaret eder.

Böyle güzel bir rüyayı görmek Allah’tan o kula gelen ilâhi mesajların bir habercisidir. Ona göre düşünüp önüne çıkan ve açılan güzel kapıları, iyi ve doğru fırsatları da en iyi şekilde değerlendirmesi gerekir.


"Bu dünyada herkes bir şey olmaya çalışırken sen bir HİÇ ol. Menzilin yokluk olsun. İnsanın çömlekten farkı olmamalı. Nasıl çömleği tutan dışındaki biçim değil içindeki boşluk ise, insanı ayakta tutan da benlik zannı değil, hiçlik bilincidir." Hz. Mevlana

Bir cevap yazın