Rüyada Anne Görmek

Rüyada Anne Görmek

Rüyada görülen anne, hayra yorumlanır.

Rüyada anneyi üzgün görmek: Anne eğer üzgünse, görülen bu rüya bir uyarı sayılır.

Rüyada anneyi güler yüzlü görmek: Eğer rüyada anne güler yüzlü ise, müjdeli bir habere yahut hayırlı bir işin sonuçlanacağına çağırışım yapar.

Rüyada anneyi görmek: Bazen de, sıkıntısız bol geçimli ve huzurlu bir ile hayatını tanımlar.

Rüyada anne görmek neye işarettir: Rüyada anneyi görmek, babadan daha hayırlıdır.

Rüyada anne görmek ne demektir: Bir kimse rüyada annesinin kendisine darıldığını görse, hayatta başarılı olacağına işaret sayılır.

Rüyada anneyi ağlarken görmek sevince işarettir.

Anneyi güler yüzlü görmek ise, mutlu bir yaşam süreceğine yorumlanır.

Rüyada anneyi ölmüş görmek; Rüyada eğer annesi ölmüş olarak görmüşse, rüyayı görenin ömrünün uzunluğuna hükmedilir. Bir kimse ölmüş olan annesini rüyada görse, o kişinin annesini hatırlaması, ruhuna Kur’an’ı Kerim’den yasin sûresi, fatiha sûresi ve 11 ihlas sûresi okuyup göndermesi için bir uyarı olarak yorumlanır.

Rüyada annesinin Cennette olduğunu görürse, annesinin kendisinden çok hoşnut olduğuna, hayırlı ve kendisine arkasından herdaim dua okuyan bir evlâdı olduğuna işaret eder.

 


"Bu dünyada herkes bir şey olmaya çalışırken sen bir HİÇ ol. Menzilin yokluk olsun. İnsanın çömlekten farkı olmamalı. Nasıl çömleği tutan dışındaki biçim değil içindeki boşluk ise, insanı ayakta tutan da benlik zannı değil, hiçlik bilincidir." Hz. Mevlana

Bir cevap yazın