OYUN İÇİN TASARLANMIŞ HARİKA PC!

PC'de oyun oynamaktan hoşlananlari çin önerdigimiz masaüstü PC'ler,PC oyunun gücünü size kanıtlayacaktır.

Hem uygun fiyatlı hem de güçlü biroyun bilgisayarı araştırmak çogu zaman için yorucu bir iştir.Eğer neye bakacağınızı bilmezseniz son derece kıymetli liraları beklediğiniz gibi performans göstermeyecek bir ürüne yatırmanız çok büyü bir olasılık.Ne olursa olsun,verdiğiniz her kuruşa degecek bir bilgisayar sahibi olmak ve sanal gerçeklik gibi yeni teknolojilere yaklaşmak son derece önemli.

Sizler için oluşturduğumuz listede yer alan bilgisayarlar çoğunlukla 7 ve 8. nesil Intel Core serisi işlemcilere sahipken bir tanesi de AMD'nin yeni Ryzen işlemcisine sahip.

Yükselen sanal gerçeklik sektörünü de hesaba katarak bilgisayarların hepsinin HTC Vive ya da Oculus Rift gibi sanal gerçeklik gözlükleriyle çalişabilir olmasına da dikkat ettik.

Sizler için listelediğimiz bu bilgisayarların tümü,uygun fiyatta yüksek performans sağlamak üzere tasarlanmış ve sanal gerçeklik gibi yükselen teknolojilere uyum sağlayacak ürünlerdir.

Bu masaüstü bilgisayarlar,günümüz modem oyunlarının hepsini 1080p,yani Full HD çözünürlüğün üzerine çıkmadığınız sürece yüksek ve maksimum ayarlarda akıcı biçimde oynatmakta hiç sıkıntı çekmeyecektir.

 

Www.instagram.com/acikvnet

Www.twitter.com/acikve_net

 

Bir cevap yazın