Organik ürün siparişi verebileceğiniz en iyi 10 sanal alışveriş sitesi

İnternetten alışveriş yılın ilk çeyreğinde muazzam bir artış gösterdi. Bunda koronavirüs pandemisi nedeniyle yapılan #evdekal çağrıları oldukça etkili. İnsanlık sanal marketlerden alışveriş alışkanlığı kazanırken bağışıklık sistemini güçlü tutmak için organik ürünlere de yöneldi. Gerçi zaten çok fazla şube olmadığı için organik ürünlerinin temininde insanlar genel olarak organik gıda satışı yapan internet sitelerine yöneliyorlardı. Biz de sizler için doğal ürünleri satın alabileceğiniz adresleri derledik...

İşte en iyi organik ürün satan adresler

 • İpek Hanım Çiftliği

Bu çiftlik Aydın'ın Nazilli ilçesinde bulunuyor. Yetiştirilen ürünler mevsimlere aylara göre değişiyor. Bu nedenle güncel ürün listedini mail olarak gönderiyorlar ve buna göre sipariş verebiliyorsunuz.

ipekhanim.com

 • Aishatelier

Sadece istanbul içine hizmet veren bir atölye. Genellikle bitki ve glutensiz, rafine şekersiz ürünler yapıyorlar. Farklı organik lezzetler arayanlar için oldukça iyi bir yer.

aishatelier.com

 • Taze Direkt

Organik sebze meyve satan siteler arasında güvenebileceğiniz bir market. 200 tl ve üzeri siparişlerde kargo ücretsiz. Kendi özel araçları ile direkt olarak ürünleri müşterilerine ulaştırıyorlar.

tazedirekt.com

 • Taze Masa

"İyi ye iyi yaşa" sloganını kullanan bir organik sanal market. Kuruyemişlerden kahvaltılıklara organik sebzelerden çeşitli meyvelere kadar geniş bir ürün yelpazesi barındırıyor.

tazemasa.com

 • Ekoloji Market

Organik bal, reçel, salça, yağ, sebze, meyve, kuruyemiş, un, bakliyat vs. gibi envai çeşit organik ürün bulabileceğiniz bir internet sitesi.

ekolojimarket.com

 • Biokent Organik

Kendi tanımı ile "sağlıklı gıda mağazası". İstanbul içi 90 tl ve üzeri alışverişte kargo ücretsiz. İstanbul dışına ise 250 tl ve üzeri alışverişte ücretsiz kargo uyguluyor. Ayrıca organik temizlik ürünleri de satan bir yer.

biokent.com

 • Serente Organik

Organik kişisel bakım ürünleri siparişi verebileceğiniz güvenli bir adres. Bununla birlikte organik temizlik malzemeleri ve organik sebze meyve satışları da mevcut.

serenteorganik.com

 • City Farm

Markalı ve türk malı ürünler satıyorlar. Şimdilik Türkiye'nin her yerine ücretsiz kargo uyguluyorlar.

cityfarm.com.tr

 • Doğa Evinizde

İncelemelerimize göre glutensiz ürün yelpazesi oldukça geniş. Ayrıca veganlar için gıda ve kişisel bakım ürünleri de mevcut.

dogaevinizde.com

 • Eko Organik

Organik bitki çayları, organik kişisel bakım ürünleri, organik sebze meyve ve kahvaltılıkları rahatlıkla ve güvenle alabileceğiniz sağlıklı bir gıda mağazası.

ekoorganik.com


2 Yorum

 1. Not aldım, mutlaka inceleyeceğim. Organik beslenmeye her zaman ihtiyacımız var, özellikle şu salgın tehlikesi devam ederken bağışıklık sistemimizi güçlü tutmak için doğal gıdalar tüketmemiz gerek.

 2. buradaki sitelerin bir çoğunu denedim özellikle tazemasa ve herşeybiorganik favorilerim arasında ancak son dönemlerde hızlı teslimattan dolayı daha çok herşeybiorganik i daha çok tercih ediyorum.

Bir cevap yazın