MUHTEŞEM 12 SULU BOYA

 

Sanatım, Akrilik, Yağlıboya veya Çizimlerdeki karmaşık Komisyonlar ve Özetler'den oluşuyordu. Her eserin tamamlanması bir veya iki aydan fazla sürebilir.  H-Frame Easel'ımı, boya lekeli halılarımı, boya fırçaları koleksiyonumu ve tuvalleri çok beğendim.

 

Geçen Temmuz ayında Barış Bahçeleri'ndeki Uluslararası Müzik Kampı'nda konuk öğretmen olarak davet edildim. Çeşitli medyada Görsel Sanatlar Haftası'na davet edilen dört sanatçı vardı. Onurlandırıldım. Resim eğiticisiydim. Akrilik bir sorun değildi. Bunu uykumda öğretebilirim ... Ama suluboya mı? Hey. Suluboya'dan hiç hoşlanmadım. Ve bir ortaokul da öğretmek zorunda kaldım, onu yetişkinler izledi mi?

 

BreckCreate tarafından Colorado'da kurulan bir GÜN Suluboya dersi için kendimi zorladım. Üç saatlik ders, renk teorisi ve güneşin yönü üzerine yoğunlaştı ... Sonra da aspens boyadık.
Hafta boyunca iki suluboya boyadım. Biri güzel bir tutku çiçeği idi. Diğeri bir balıkçıltı.

Böylece, Torin'in Alfabe, suluboya kreş dekor boyama, hızlı kuruma zamanı, sabır, renk katmanları ve şans ile karakterize inanılmaz bir medya için 25 daha fazla hayvan boyama girişimi başladı.

Burada, çok anlamlı ve yeni doğmuş bir bebeğin öngörülemeyen hayatı içinde tamamlanabildiğini kanıtlayan bu eğlenceli ve muhteşem portrelerini görebilirsiniz!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bir cevap yazın