MART AYINDA GİDİLMESİ GEREKEN MÜZİKALLER

 

Bu ay ne yapayım diye düşünenler için muhteşem dört görsel ve müzik  şöleni  önerimiz var.

 

 

1 4 MEVSİM 1 HİKAYE

Dünyanın sayılı çene cerrahları arasında yer alan ve aynı zamanda müzisyen kimliğiyle de dikkat çeken Prof. Dr. Selçuk Basa’nın üçüncü albümü dört mevsim bir hikaye yayımlandı. Burçin Buke, Güvenç Dağüstün, Özge Fışkın, Celil Nalçakan gibi isimlerin sanatçıya eşlik ettiği ve tüm bestelerine Basa’nın imza attığı albüm; caz, Latin ve etnik tınıların bir araya gelmesiyle dikkat çekiyor.

 

 

2 GERÇEKÜSTÜ DANS GECESİ

Fransa’dan çıkan ve son dönemde isimlerinden sıkça bahsettiren Feder ve Ofenbach 17 Mart’ta Volkswagen Arena’da müzikseverlerle buluşuyor. Shazam’ın tarihi boyunca en çok etiketlenen 50. sanatçısı olmayı başaran Parisli DJ, özenle düşünülmüş ritimleri, bağımlılık yaratan melodileri ve şaşırtıcı synth sesleri ile dolu bir canlı performans ile dinleyicileri büyülemeye hazırlanıyor.

 

 

3 PAMELA ‘DAN ARABESK KONSER

Pamela, her dönemin en parlak müzik akımı olan arabesk ve fantezi müziğin kendine özgü ruhundan ve tavrından uzaklaşmadan moderin bir sound anlayışı içinde kaydedilen Yara ile 28 Mart’ta Babylon sahnesinde sevenleriyle buluşuyor.

 

 

4 SERTAB’IN MÜZİKALİ

Sanat hayatının 25’inci yılını dev bir müzikal ile sahnelere taşıyan Sertap Erener izleyenlere unutulmaz anlar yaşatmaya devam ediyor. Şarkılarının hikayelerini dinamik bir dans gösterisi ile harmanlayan sanatçı, Sertab’ın Müzikali ile 22 ve 31 Mart tarihlerinde UNIQ Hall’de tekrar hayranları ile bir araya gelecek.

 

Www.instagram.com/acikvnet

Www.twitter.com/acikve_net

 


Bir cevap yazın