Kış Çayları: Elma ve Tarçın,Tütsülenmiş Çin Çayı, Zencefil Esansı, Güç Kazandırıcı, Şifalı Bitkilerle Rahatlama, Hint Çayı,

Kış Çaylarımız

ELMA VE TARÇIN                                

Keskin kokuları ile baharat çeşitlerimiz, yoğurt tarçın ve güzel tazecik sulu sulu elmalar, içine girmiş olduğumuz kış ayında içimizi sıcacık ısıtır. Yaz aylarında da buzlu içecek olarak tükettiğimiz bu çayımızı kış ve yaz aylarında güzel hoş bir kombinasyon olarak tüketebiliriz.

TÜTSÜLENMİŞ ÇİN ÇAYI            

Tütsülenmiş Çin Çayımız Kurutulma safhasında yanmış reçineli çam odunlarından gelen o nahoş aroması ile içmesi hem hafif hemde lezzeti hoş olan füme bir bitki çayımızdır.

ZENCEFİL ESANSI

Ayvanın az o nahoş tatının zencefilin o keskinlesmis kokusu ile biraya gelince ortaya muthiş hoş kokulu güzel bir yeşil çayımızdır.

ŞİFALI BİTKİLERLE RAHATLAMA

İnsanin stresini atmada bizlere yardımcı olan Ronnefeldt Chill Out With Herbs harmanın içinde yer alan roybos, böğürtlen yaprağı, melisa, portakal, ay çiçeği yaprakları ve peygamber çiçeği bu karışımlardan oluşan bir rahatlama çayımızdır.
Portakal ve krema tadında olan bu hoş içecegimiz içimizdeki o rahatlamayı sağlayarak bizlere yol göstermiş olur.

GÜÇ KAZANDIRICI

Karışımda yer alan kırmızı frenk üzümü ve kola bitkisi ile enerjimizi üst seviyelere taşır.

Ronnefeldt Get the Power harmanı içinde amber çiçeği, elma parçaları portakal kabukları, münver çiçeği ve tatlı böğürtlen yapraklarıyla tatlandırılmış olur.

HİNT ÇAYI

Güçlü bir baharat olan baş döndürücü özelliğe sahip hoş aromasıyla siyah çayın iddialı lezzeti ile buluşması diyorum.
Hindistanın çay tarım alanından gelen bu yaz hasadı siyah çay; tarçın, rezene, zencefil, karanfil, karabiber ve anason ile harmanlanmış bir şekilde içmeye sunulan bir çayımızdır.

 

Diğer çay çeşitlerini okumak için tıklayınız. 

 

www.acikve.net
www.instagram.com/acikvnet
www.twitter.com/acikve_net
www.facebokk.com/acikvenetinternet