Kağıt uçakta son nokta: POWERUP

Çocukken oynadığınız kağıt uçakları hatırlar mısınız? Peki, en son ne zaman şöyle doya doya bir kağıt uçak yapıp uçurdunuz? Aslında kağıt uçak uçurmak öyle her babayiğidin harcı değildir; ancak teknoloji devrinde yaşıyoruz ve artık hiçbir şey, eskisi gibi zor değil! Hatta bir kağıdı sadece ortadan ikiye bile katlasanız, tanıtacağımız bu aletle kolaylıkla uçurabileceksiniz.

PowerUp 4.0, kağıt uçaklara entegre edilebilen bir kokpitten oluşuyor ve uçağınızı ait olduğu yere, yani göklere çıkarıyor 70 metre menzili bulunan ve saatte 35 kilometreye kadar hız yapabilen bu harika aleti cep telefonunuza indireceğiz basit bir yazılım sayesinde gönlünüzce kullanabiliyorsunuz. Üstelik sadece kağıttan değil, kartondan, kontrplaktan ve hatta strafordan bile kanatları uçurabilen bir kokpit bu! Tek yapmanız gereken "kanatları" tasarlamak ve kokpit gövdesine monte etmek.

Kokpitte gyroscope, hız artırıcı, vektörel motorlar ve rampa etkisi yaratan bir aparat bile mevcut. Katlayın, birleştirin ve uçurun; işte bu kadar basit. Üstelik bu kokpitin farklı ışıklandırma tasarımlarına sahip muadilleri de bulunuyor.

Not: Powerup 4.0 fiyatı 70 dolardan başlıyor.

Bir cevap yazın