Kadir Amca Yunan, Siz Türksünüz Öyle Mİ?!

 

Kadir amca Yunan, siz Türksünüz öyle mi?!
Ya bu cibilliyetsizler için nefesini tükettiğine yazık kadir amca! Yunanı denize dökenlere bak hele! Aynadaki aksleri, sudaki yansımaları, dine diyanete bakışları, milli ve manevi olan her şeye karşı aldıkları azılı muhalif tavırlarının bir yunan kafirinden, bir İngiliz kunlamasından, bir Yahudi lanetlisinden zerrece farkı var mı Allah aşkına!! Her şeyleri lafta, iki yüzlü, ahmak ve alçak, arkadan dolaşıp anladıkları halde salağa yatan kancık, namussuz, putçu bir topluluk!

17 yıl bu ülkede: ezanı yasaklatan, müslümanları halifesiz bırakıp bölüp parçalayan, devrim ayağına onlara, 600 yıllık dillerini unutturup birikmiş devasa bir kültür ve tarih zenginliğini bir gecede çöpe atan, şal giydi diye nineleri, şapka giymedi diye dedeleri dar ağacında sallandıran, "batılılaşıyoruz ne var canım" diyerek alkolü, 7 yaşındaki çocuklara hem de devlet eliyle gazete reklamları kullanarak özendiren şu işgalci, şu köksüz, şu alçak, şu kahrolasıca zihniyete müslümanım diyerek, hem de zerre muhabbet besleyen her kim varsa ona yazıklar olsun! Bir müslüman Allahı biliyor peygamberi tanıyorsa bunu asla yapamaz! Ağırınıza mı gitti kadir amcamın söyledikleri! Az bile söyledi be! Haliniz nice olmuş, farkında olamayacak kadar kendi köklerinizden koparılmışsınız! Size daha ne yapsalardı başınıza geleni anlardınız acaba! Yunan bu kadarını yapamazdı derken yalan mı söyledi adam! Batı trakyada yapamadı da! Hangi camii ahıra çevrildi? Hangi Müslümana dininden dolayı zulmedildi? Şapka giymedi diye asıldı? Hangi camiiden ezan Türkçe okutuldu ulan namertler!? Hala ordaki müslümanlar için şeri mahkemeler var. Tıpkı ingilterede olduğu gibi. Siz kimi kandırıyorsunuz ulan! Daha ne olacaktı yani! Adınızı da mı değiştireceklerdi! O zaman anlar mıydınız ki başınıza gelenleri temiz kalpli müslümanlar?! Ege ismini bayıla bayıla çocuklarınıza koyarken de saaappııınaa kadar Türksünüz değil mi dümbelekler?!

Allahın ayetlerini yalanlayıp utanmadan bir de en birinci, en temiz kalpli müslümancılık oynayan zalimler var ya! 85 yaşında acaba Allahaşkına ne gibi bir dünyevi menfaati olacak bu adamın, diye düşünmeden, başını derde sokacağını bile bile bir müslüman daha uyanır mı acaba diye deli divaneye dönmüş bir hak sözcüsüne bu hakaretleri yapan o zalimler var ya!! Hakkı söyleyene lanet okuyup kendi dinsizliğini kendi eliyle nutuklara kazıyan kafirleri dost edinen o zalimler var ya?! İşte onlar için, YAŞASIN CEHENNEM..

Www.facebook.com/acikvenetinternet

Www.instagram.com/acikvnet

Www.twitter.com/acikve_net4c

 

Bir cevap yazın