Kadınlar İçin Akıllı Mücevherler

Akıllı giyilebilir cihazlara yeni bir kategori daha eklendi, bu seferki daha çok kadınlar için: akıllı mücevherler. Bir dizi akıllı mücevheri burada beğeninize sunuyoruz.

Akıllı saatler ve fitness bantları tüm dikkatleri üzerine çekebilir, ancak daha iyi görünen ve yüksek teknolojiye sahip başka bir giyilebilir cihazlar sınıfı daha var. Yumuşak silikon kayış olmadan bir fitness nandının aktivite izlemesine sahip olmak isteyen, modaya uyan pek çok kadının ya da kalın tasarımı ve göz kamaştırıcı ekranı olmayan bir akıllı saatin bildirimlerini almak isteyen kadının buna cevabı, akıllı mücevherler. Akıllı yüzüklerden ve bileziklerden, kolye ve gerdanlıklara kadar akıllı takıları bir araya getirdik. işte favorilerimiz.

Bellabeat Leaf Urban

Satın alabileceğiniz en akıllı mücevherin en çok yönlü ve zeki parçası. Aktivitelerini ve farkındalık pratiğini izlemek isteyen kadınlar için. Leaf Nature ve yeni Leaf Urban mücevher gibi görünen ince ve akıllı fitness takipçileri. Güzel tasarımına rağmen Leaf, bir Fitbit'in tüm gücünü içeriyor ve ona meditasyon egzersizleriyle kendi doğal yeteneğinin ipuçlarını ekliyor. Leaf, bir zincirle kolye olarak, Bellabella'in deri kayışile bir bilezik veya giyiminizde iliştirilen bir broş olarak takabileceğiniz çok yönlü küçük bir klipsdır. Çok yönlülüğü canlandırıcıdır ve kadınlar için idealdir, çünkü çeşitli stilleri barındırır ve gerçek bir mücevher gibi görünür. Leaf Nature ahşaptan yapılmıştır ve metal klipsli yaprak şeklindedir.

 

Bu arada, Urban, ahşap ve çevreye duyarlı taşa benzeyen, parçalanabilir bir plastikten yapılmıştır. Urban daha çevre dostu ve suya dayanıklıdır. Bozmadan onunla duş alabilirsiniz. Öndeki oldukça soyut yaprak tasarımı hoş görünüyor ve üzerinde bulunduğu bilezik ya da kolye yüksek kaliteli. Metal klipsi kırmızı altın ve gümüş olarak iki tip renkle geliyor. Verilerinizi görmek için Leaf'i uygulamayla senkronize etmeniz gerekir. Uygulamada, aktif dakikalar, yakılan kaloriler, seyahat mesafesi, uyku ve farkındalık meditasyonu durumları için hedefler belirleyebilirsiniz. Sessiz bir şekilde sizi uyandırması için alarm kurabilir ve uygulamanızda regli dönemlerinizi izleyebilirsiniz. Belabeat sizlere cesaret verdiği ve hedeflerinize ulaşmanız da yardımcı olmaya çalıştığı için harika bir deneyimdir.

İster Urban'ı isterseniz Leaf Nature'ı satın alın, bu muhteşem mücevherlerle hayal kırıklığına uğramasınız. İkisi arasındaki ana fark tasarım ve Urban'ın suya dayanıklı olmasıdır. Gerçekten satın alabileceğiniz en akıllı takı parçasıdır.

Fiyatı: $120

Ringly Aries Akıllı Yüzük

Ringly'nin yeni akıllı yüzüğü, göz kamaştırıcı, parlak bir pakette bildirim ve fitness izleme hizmeti sunmakta, bildirimleri ve fitness ve modaya uygun şekilde takip etmek isteyen kadınlar için tasarlanmış. Renkli akıllı mücevher alanında bir liderdir. Şirket, tam olarak gerçek takılar gibi görünen en güzel giyilebilir cihazları üretiyor. Hatta yarı kıymetli taşlarla övünmekte ve bazılarını 14K altın ile kaplamak da. Ringli'nin en son akıllı yüzüğü Aries, her zevke uyacak şekilde 5 farklı stil de sunulmakta, yüzükler, 18K altın veya gümüş metal kaplı paslanmaz çelik halinde mevcutlar ve 5 ,6 ,7 ,8 ve 9 yüzük boyutlarında sunulmaktadır. Lapis, siyah oniks, gökkuşağı aytaşı ve turmalinasyon kuvars değerli taşlar arasından seçim yapabiliriz. Yüzük, gece mücevher kutusunda şarj olur, böylece bir zorluk aşılmış olur, her şarj birkaç gün idare eder. Yeni Ares yüzükleri, yalnızca yüzden fazla uygulama için özelleştirilebilir bildirimleri sunmanın yanı sıra, aktivitelerinizi de izler. Renkli uygulamasının kullanımı çok kolaydır.

Aktivite ölçülerinizi görüntüleyebilir, bildirimlerin farklı uygulamalar için nasıl yöneteceğini ayarlayabilir ve her bildirim türü için farklı titreşimleri ve renkleri ayarlayabilirsiniz. Şimdiye kadar gördüğümüz en iyi akıllı yüzük ve kesinlikle klasik bir görüntüsü var; her yerde takmaktan çekinmeyiniz gerçek bir takı parçası. Pek çok övgü alacağınızı garanti ederiz.

Fiyatı: $195

Ringly Aries Bilezik

Bir Fitbit'in tüm akıllarına sahip üst seviyede şık bir bilezik. Bildirim ve teknik takib sunan çarpıcı bir bilezik isteyen kadınlar için tasarlanmış. Yüzük takmıyorsanız, Rngly'nin Aries adlı çarpıcı bir akıllı bilezik serisi var. Bilezik akıllı yüzüğün tümüyle aynı işlevleri sunuyor; bu nedenle aynı şekilde bildirim titreşimlerini ve renklerini yüzden fazla uygulama için özelleştirebilirsiniz. Ayrıca fitness ölçülerinizi de izler. Uygulama iyi tasarlanmış ve bileziğinizi tercihlerinize göre ayarlamak kolay. Yüzük gibi, özel bir kutuda şarj ediliyor ve bir şarjla birkaç gün idare ediyor. Ringly Aries bileziklerini 14K altın veya gümüş görünümlü parlak paslanmaz çelik gibi sitillerde sunuyor. Taş seçenekleri arasında, lapis, gökkuşağı, aytaşı, laboradorit, mavi dantel, akit, kar tanesi obsidien ve alinasyon kuvars var. Bilezik sevenleri memnun edecek ve herhangi bir kıyafetle giyebilecek müthiş bir mücevher parçası.

Fiyatı: $235

 

Www.facebook.com/acikvenetinternet

Www.instagram.com/acikvnet

Www.twitter.com/acikve_net

Bir cevap yazın