Jeep Renegade Yenilendi Fiyatı: 149 Bin TL

Jeep tarafından ilk kez 2014 Cenevre Otomobil Fuarı'nda tanıtılan kompakt SUV'u Renegade yenilendi.

Jeep Renegade, artık daha dinamik bir tasarıma sahip. Üstelik son teknoloji ve üstün güvenlik hizmetleriyle donatılmış durumda. Bunlarla birlikte ayrıca Jeep Renegade yeni motor seçenekleri de sunuyor. Bu durum Jeep severler için oldukça heyecanlandırıcı bir olay.

Yenilenen Jeep Renegade'nin Fiyatı: 149 bin 900 TL

Jeep Marka Direktörü Sinan Slip Bel, Renegade ile ilgili olarak yaptığı açıklamada ''Türkiye'de satışa sunulduğu 2014 yılından beri 8 bin adeti aşan satış rakamına ulaşan Renegade, segmentinde tercih sebebi olmayı stirdtirerek başarısını devam ettiriyor. Yenilenen Renegade, Haziran itibariyle 149 bin 900 TL'den başlayan fiyatla ülkemiz yollarıyla buluşuyor. Yeni motor seçenekleri, üstün teknolojisi ve güvenlik donanımlarıyla pazardaki iddiasını daha da artıracak'' dedi.

Jeep Renegade Kabin Kısmı Özellikleri

Yenilenen Renegade, dış tasarımı ile oldukça dinamik ve güven veren bir tasarım sunmasının yanında iç tasarımda da özellikle kabin içerisinde de konfordan taviz vermiyor.

Baş ve omuz mesafesi konusunda sınıfının lideri olan Renegade'in yenilenen iç mekanı da gündelik yaşamı kolaylaştıran pratik özellikleri bünyesinde barındırıyor. Renegade, yenilenen orta konsol yapısı sayesinde farklı boyutlarda yeni eşya gözleri ile 1, 2 litrelik ek saklama alanı sunuyor. Renegade'in yeni nesil turbo beslemeli benzinli motorları, küçük hacimden elde ettikleri yüksek güç ve tork seviyeleri ile yakıt verimlilikleri sayesinde kompakt SUV sınıfına yepyeni bir hava katıyor.

Jeep Renegade Motor Seçenekleri

l,O litrelik 3 silindirli benzinli motor seçeneği; 120 HP güç ve 190 Nm tork üretirken, 6 ileri manuel şanzımanla kombine ediliyor. 1, 3 litrelik 4 silindirli turbo beslemeli benzinli motor ise 150 HP güç ile 270 Nm tork üretirken DDCT çift kavramalı şanzımanla gtictinti ön aksa aktarıyor. Bu motorun 180 HP güce sahip varyasyonuysa 4 tekerlekten çekiş sistemi ve 9 ileri otomatik şanzımanla satın alınabiliyor.

Bir cevap yazın