İSLAM`IN BAŞKENTİ "KUDÜS"

OSMANLI ZAMANI

Biliyoruz ki Kudüs yahudilerin vadedilmiş topraklarıdır.Yahudi bir aydın olan Theodor HERZL,tuttuğunu kopartan bir gazetecidir ve gözünü kudüse dikmiş durumda.Mekke ve Medinenin hizmetkarı 114.İslam Halifesi Ulu Hakan Sultan II.AbdulHamid Han Hazretleri,Kudüse dikilen gözleri oyuyor!

Herzl bir gazeteci,hemen bunu kullanıp II.AbdulHamid Han Hazretlerine etmedik iftira bırakmıyor(kızıl sultan,hasta adam vb)II.AbdulHamid Han Hazretleri,aldırmıyor ve tepki dahi vermiyordu.Ve o gün geldi çattı Theodor Herzl,Sultan II.AbdulHamid Han Hazretlerinden vadedilmiş toprakları istiyor ve Sultan II,AbdulHamid Han,şu inanılmaz sözleri söylüyor :

"Siz bu bayrağı çizerek emelinizin,arz-ı mevud olduğunu belirttiniz.Nil ve Fırat arasında siyonist devlet kurmak istediğinizi haykırdınız.İşte bende haykırıyorum!Ben var olduğum sürece Filistinde böyle bir devlet kurulmuyacak. buna mani olacağım! yıkıl...              "Defol Ey Sefil"

Bu olaydan sonra Payitahta,Alexander İsrael Parvus gelmiştir.kendisi zamanın en tehlikeli şahsiyetidir.

 

 

 

 

 

 

 

Kendisi,İngiliz kraliçesinden,papaya kadar herkese racon kesebilecek bir şahsiyettir.

konu dışına çıkmayalım 😀

JÖN TÜRKLER(BATICI TÜRKLER)

Herzl ve Karasu kendileri halledemeyince içlerine sızıp öyle halledelim kanaatindeydiler. Jön Türklerin batı hayranlığını kullanarak bunu başardılar diyebiliriz. II.AbdulHamid Han Hazretleri,israil için tek engeldi ve bu engeli 31 mart olayında kaldırdılar.Kemal(Atatürk)paşa,Mahmut Şevket PAŞAnın kumanda ettiği "SELANİK"ten kalkan harekat ordusunun Payitahta girme bahanesi "çıkan isyanları bastırmak" evet bastırdılar,l akin giderken iz bırakmayı unutmadılar. Sultan II.AbdulHamid Hanı tahttan indirdiler ve ihtilal yaptılar.Ve 644 yıllık koca bir Muassır Medeniyetin Hası olan gerçek bir İmparatorluğu yok oluşa sürüklediler. Aradan 7 yıl kadar süre geçti. Türkiye Cumuriyeti kuruldu, Laiklik getirildi,Ezan türkçeye çevrildi alfabeyse latin oldu.1924 anayasasından, 1927 yılında bu devletin dini "İSLAM"dır maddesi kaldırıldı ve Türkün 1400 yıl sonra ilk ve tek dinsiz ülkesi oldu.Ve böylece siyonistler istediği amaca ulaştı ve böylece İslamın başkenti Kudüs işgal altında olmaya başladı ve böylece Namazın bize hediye edildiği yerde mavi davud yıldızı dalgalanmaya başladı.

youtube kanalım

instagram hesabım

twıtter hesabım

www.instagram.com/acikvnet

www.twitter.com/acikve_net

www.acikve.net


Bir cevap yazın