İŞİNİZE ÇOK YARAYACAK 11 UYGULAMA

 

Mobil cihazlarınız da günlük yaşamı kolaylaştırmak için kullanabileceğiniz uygulamalar.

PCalc Lite
Fiyat:Ücretsiz
İşletim sistemi: IOS

İOS için PCalcLite, güçlü özelliklere sahip ,ücretsiz , son derece esnek bir bilimsel hesap makinesi. Ayrıca birçok eklentisi var.
Temel paket, trigonometrik ve logaritmik fonksiyonlar, bir radyan modu ,geri alma ve yeniden hesaplama işlemleri sunmanın yanı sıra birim dönüştürme ye de yardımcı oluyor.Daha fazla güç arayan kullanıcılar, uygulama içi satın alma işlemleri ile ek özellikler ve işlemler satın alabilir veya $9.99' a tam sürümü alabilirler.

Norton Family Premier
Fiyat:$49,99
İşletim sistemi:Android

Norton Family Premier, bir ebeveynin bir mobil cihaz yönetimi ürününden isteyebileceği her özelliği içeriyor ve sizin birden fazla cihazda birden fazla özelliği kontrol etmenizi sağlıyor. Çocuklarınızın android telefonlarının nasıl kullandıklarını her yönünü izleyeceksiniz ,ancak web filtreleme, uygulama izleme ve konum izleme özellikleri ile onlara mobil cihazlarınız sorumlu bir şekilde kullanmalarını hatırlatmak için yeterli kontrole sahip oluyorsunuz .

OkCupid
Fiyatı:Ücretsiz
İşletim sistemi:Android,İOS

OkCupid, geniş bir kullanıcı tabanı ve kolay taşınma araçları içeriyor . Kullanıcıların garip çalışkanlar , sakal sevenler ,dünya seyyahları gibi potansiyel eşleşme çağrışımları ile hızlı bir görüntülemeye olanak tanıyan , yeni bir tatlar sistemi gibi özellikleri uygulamalarına eklemeye çalışıyor. Tüm bunlar ,okcupid in mesajlaşma araçlarına , kişilik testleri ne , Instagram entegrasyonuna ve diğer eski favorileri de ek olarak verilmekte.
Ücretli bir abonelik ,düzeltilmiş arama araçları ve sizi seven kullanıcıları görme gibi diğer özellikleri de sağlıyor .

Smithsonları Eclipse 2017
Fiyat:Ücretsiz
İşletim Sistemi: Android,İOS

Smithsonian'ın Özel Güneş tutulması uygulaması , uzay tutkunlarına, NASA'nın tüm Güneş tutulmalarının canlı yayına doğrudan erişimlerinin yanı sıra SkySafari 5 motorunun desteklediği etkinlik sanal tasvirini de kazandırıyor. Smithsonian Astrophysical Observatory'ın referans amaçlı güneş araştırmasına geri sayım sayacını ve bulunduğunuz yere göre özelleştirebileceğiniz güneş tutulması yolunun interaktif bir haritasına erişebilecek yerleşik bir portalda bulunmakta.

 

Fantastical 2
Fıyat:$4,99
İşletim sistemi:İOS

Fantastical 2,İPhone için en iyi takvim uygulamalarından biri. Uygulama, hatırlatıcılar, özel etkinlik ayrıntıları, özelleştirilmiş uyarılar ve çok daha fazlası için destek ile birlikte geliyor. Fantastical 2,dikteyi de destekliyor. Böylece yalnızca bir ses komutu iletiyor kimlikler oluşturabiliyorsunuz. Fantastical 2, İOS ile birlikte gelen standart takvim uygulamasını yerine her cephede daha iyi özellikler sunuyor.

Tasker
Fiyatı:$2.99
İşletim sistemi:Android

Android'deki kullanışlı uygulamalarından biri olan Tasker, işleri hızlı bir şekilde yapmak isteyen herkes için mükemmel bir araç . Uygulama ,seçtiğiniz görevleri otomatik olarak gerçekleştirilmesi için ayarlamanıza izin veriyor. SMS mesajlarını otomatik olarak göndermek virgül tarayıcınızı açmak ve bir Web sayfasına girmek ve başka görevler için ayarlayabiliyorsunuz.

Castro
Fiyatı:$3.99
İşletim sistemi :İSO

Pek çok iyi podcast uygulaması olsa da,İyi birine sahip olmak için biraz para vermek gerekiyor . Castro, diğer podcast yöneticilerine kıyasla biraz farklı şeyler yapıyor; aboneliği Podcast'lerinizin yeni bölümlerini sıralamak için bir e-posta ya benzer bir gelen kutusu sunuyor . Kullanıcıların sonradan dinlemek için önceden plan yapmalarına izin vererek ,uygulamanın otomatik olarak indirdiklerini ve kullanıcının istediklerini kuyruğa alıyor. Castro,alışılmadık iş akışına ek olarak,oynatma denetimleri, uyku zamanlayıcısı,keşif ve paylaşım araçları ,notları gösterme ve karşıdan yükleme yöntemi gibi çeşitli güzel özelliklerine de sahip.

Pocket Casts
Fiyatı:$3.99
İşletim sistemi:Android

Pocket Casts, arzu ettiğiniz tüm programları bulmanıza yardımcı olan geliştirilmiş bir Podcast uygulamasıdır. Uygulamada, şovlarınızı oynatabilir, daha sonra kullanmak üzere kaydedebilir ve aboneliklerinizi yönetebilirsiniz. Aracın önbelleğine bir Android akıllı saati de eklersiniz, uygulama Android wear ile de Entegre olur.

Just Press Record
Fiyatı:$4.99
İşletim sistemi :iSO

Just Press Record,iPhone,iPad ve Apple Watch için çok yönlü , tek dokunuşlu bir kayıt uygulamasıdır. Ayrıca , kolay not alımı için yerleşik transkripsiyon özellikleri gibi bazı kullanışlı özellikler getiriyor. Kullanıcılar ,bir kilit ekranından veya bildirim aracından uygulama simgesini uzunca bir süre basarak kayıt yapabilirler .( Ayrıca ,Apple'nin akıllı saatlerinden birine sahipseniz , Just Press Record için bir Apple Watch Complication var .)Uygulama çeşitli dil desteği ve noktalama komutlarıyla konuşma yazılabiliyor. Kayıtlar tarih ve saate göre sıralanıyor ve manuel olarak yeniden adlandır alabiliyor . Transkripsiyon, kayıtlar arasında belirli terimler için arama yapmanıza olanak tanıyor kayıtlar ve yazışmalar iCloud ile senkronize ediliyor ve onları çeşitli uygulamalarla paylaşabiliyorsunuz.

Poweramp
Fiyatı:$1.99
15 gün ücretsiz deneme
İşletim sistemi :Android

Telefonunuzun müzik çalan muhtemelen tamamen kendi kendine hizmet verebilen bir uygulamaysa daha bir gün birçok özellikle birlikte gelen üst seviyede bir müzik çalar arayan kullanıcılar.Android'deki en popüler müzik çalar uygulamalarından biri olan Poweramp'ı denemek isteyebilirler Poweramp, mp3org ve FLAC gibi çeşitli müzik çalar uygulamalarından biri olan Poweramp denemek isteyebilirler. Poweramp mp3org ve FLAC gibi çeşitli müzik formatlarının yanı sıra çeşitli ön ayarlarla on bantlık bir ekolayzır ile uyumluluk sağlıyor. Kullanıcılar uygulamayı bir gün sürekli çalma ,parça geçişlerini sağlama ve albüm kapak resimlerini indirecek şekilde ayarlayabilirler . En iyi tarafı da 15 gün boyunca Poweramp'ı uygulamanın verdiği tüm ekstraları beğenip beğenmediğinize karar vermeniz için ücretsiz deneye biliyorsunuz ve daha sonra bir anahtar satın almanız gerekiyor.

La Writer
Fiyatı:$3.99
İşletim sistemi:iSO

Çok sayıda mükemmel mobil ofis uygulaması var, ancak iA Writer,sayısız kullanışlı özelliğe sahip olan son derece temiz ve pratik bir yazma uygulaması olarak öne çıkıyor. Özünde ,düz bir metin editörü olan iA Writer resim, tablo ve metin dosyalarının gömülmesinin yanısıra geçerli cümle,paragraf veya söz dizimi ögelerini görsel olarak vurgulayan bir odaklanma modu içeriyor ve kullanışlı makrolar eklemenize izin veren özelleştirilebilir bir klavye çubuğuna sahip.

Bir cevap yazın