Honda CR-V Hybrid Türkiye satış fiyatı ve tarihi belli oldu

Honda CR-V'nin Türkiye satış tarihi nedir? Honda CR-V Hybrid fiyatı? Honda CR-V Hybrid, Türkiye fiyatı ve satış tarihi belli oldu. 20 Temmuz 2019'da satışa sunulacak olan Honda CR-V Hybrid'in fiyatı 450 bin liradan başlayacak.

HONDA CR-V Hybrid, Honda'ya özgü i-MMD teknolojisi ile yola çıkan ilk araç özelliğini taşıyor. Honda CR-V Hybrid, elektrik motoru devredeyken benzinli motor elektrik üretmesini ve aracı şarj etmesini sağlayan bu teknoloji sayesinde yakıt ve elektrik enerjisini en verimli şekilde kullanıyor.

Elektrikli Sürüş, Hybrid Sürüş ve Benzinli Sürüş olmak üzere üç farklı sürüş modu bulunan CR-V, bu modlar arasında otomatik olarak geçiş özelliği bulunuyor. Bu da Honda CR-V Hybrid'i klasik hibrit araçlar arasında farklı kılıyor.

Tasarım olarak Yeni CR-V Hybrid, mevcut CR-V'nin sofistike ve sportif dış görünümünü de yansıtıyor. Ayrıca Honda CR-V Hybrid, karasöre bütünleşmiş şasisi, sürüş dinamikleri, asfalt ve off-road performansı, üstün konfor seviyesi ile dikkatleri üzerine çekiyor.


Bir cevap yazın