İZLEMENİZ GEREKEN VİZYONDAKİ 5 FİLM

 

Hafta sonunu film izleyerek geçirmek isteyenler için bazı önerilerimiz var. Buyurun birlikte bakalım.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1 GRİNGO (9 Mart) 

Yumuşak huylu iş adamı Harold Soyinka için işler pek iyi gitmez. Kanuna saygılı bir vatandaşken aranan bir suçluya dönüşen Harold, giderek daha tehlikeli hale gelen durumunun içinde hayatta kalmaya çalışmak zorunda kalır. Yönetmen koltuğunda Nash Edgerton'ın yer aldığı filmin oyuncu kadrosunda Joel Edgerton, David Oyelowo, Amanda Seyfried ve Charlize Theron yer alıyor. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2. Uğur Böceği -Lady Bird (2 Mart) 

Sacramento, Californiya da 2002 yılında, hızla değişen Amerikan ekonomisinin ortasında geçen Uğur Böceği, bizi şekillendiren ilişkilere, bizi tanımlayan inançlara ve yuva adını verdiğimiz yerin benzersiz güzelliğine etkileyici bir bakış sunuyor. 2008'deki ilk yönetmenlik deneyiminin ardından, yeniden kamera arkasında geçen Greta Gerwig imzalı Uğur Böceği filminin başrolünde Saoirse Ronan yer alıyor. nokta

 

 

3. Kaybedenler Kulübü Yolda (16 Mart)

Kaan ve Mete Olimpos'ta, kalabalık bir Kadıköy gurubuyla yaptıkları eğlenceli tatilin sonunda, motorlarıyla İstanbul'a doğru yola çıkarlar. İstanbul'a doğru ilerlerken, hayat onlara ve bize yolun, yolculuğun ve ilişkilerin hiçbir zaman planlandığı gibi ilerlemediğini, bir kez daha ve oldukça sert bir biçimde gösterecektir.

 

4. Başlat- Ready Player One (30 Mart)

Ailesini küçük yaşta kaybeden ve Wade Wast, gerçek dünyanın sıkıntılarından kaçmak için zamanını The Oasis adlı bir oyun evreninde geçirir. Bir süre sonra her şey bir oyun olmaktan çıkıp acımasız bir rekabete dönüşür. Yönetmenliğini başarılı yönetmen Steven Spielberg'ün üstlendiği ve senaryosunu Ernest Cline'ın kaleme aldığı Başla'tın başrolünde Tye Sheridan ve Olivia Cooke yer alıyor.

 

 

 

 

 

 

 

 

5. Kelebekler (30 Mart) 

Tolga Karaçelik'in yönetmenliğini üstlendiği ve Sundance Film Festivali'nde büyük Jüri Ödülü'nü kazanan Kelebekler; birbirini çok az tanıyan üç kardeşin hikayesini anlatıyor. Bu üç kardeş, yıllardır haber alamadıkları babalarının araması ile bir araya gelmek zorunda kalıyorlar. Filmin konusunda; Bartu Küçükçağlayan, Tuğçe Altuğ, Tolga Tekin,Serkan Keskin, Hakan Karsak, Ezgi Mola, Ercan Kesal gibi oyuncular rol alıyor.

 

 

www.instagram.com/acikvnet

www.twitter.com/acikve_net

 

 

Bir cevap yazın