FETÖ’NÜN YENİ OYUNU: BÖCEKLİ TESBİHLER

Fetö’nün yeni bir planı olduğunu düşündüğümüz, bu gece şahit olduğumuz bir olaydan çıkarak yazıyoruz.

Bu terör örgütünün en iyi yaptığı işlerden biri de dinleme. Herkesi gizli ve sinsi bir şekilde dinleyip koz olarak kullanmayı amaç edinen hain bir örgüt. Sadece koz olarak değil keramet varmış gibi sunduklarını da biliyoruz. Buralardan elde ettikleri bilgiler ile yol haritasını çiziyorlar. Önceden hamleleri görüp ona göre hareket ediyorlar.

Şuan devletin içine ya da özel kurumlara soktukları adamlar(!) tespit edilip fişi çekilmiş durumda.

Bugün bir hafızlık kursunda (ismini vermek istemiyoruz.) öğrenciler bir tesbihin kopup kırıldığını görürler. Ve hemen olayı hocalarına iletirler. Çünkü gördükleri normal bir şey değildir. Böcekli tesbihler.

İmameye yerleştirilen dinleme cihazları ile apaçık yeni bir plan güdülüyor. Daha görünmez şeffaf cihazlar ile şuan cebimize kadar girmiş olabilirler. Amaç nedir ne değildir bilinmez.  Şeytan işi düşüncelerine devam ediyorlar.

Bu hareketin, hangi cemaate bağlı olduğunu bilmediğimiz bu kursa yönelik bir hareket mi yoksa seri üretim cihazları tüm Türkiye’ye mi hedef aldıkları sorusu akılları kurcalıyor...

Buradan bütün kurslara dikkatli olmaları için bu haberi paylaşıyoruz.

Sağlıcakla kalın.

1 Yorum

  1. Fetö yapılanması zaman içerisinde her ne kadar profesyonel bir örgütlenme vesilesi ile yayılmışsa, elbette gereken tüm kıyım işlemleri şu yapılıyor ve 250 şehidimizin intikamı alınıyor. Ancak, yeterli değil. Çünkü insanları zaaflarından öyle bir vurdular ki, her yere her köşeye sızdılar. Kaset, böcek, şantaj, soru kağıtları gibi argümanlar fetö kalıntıları olduğu için ister istemez bu tür olaylarda elbette suçlu kesim belii ! Fetö terör örgütü !
    Yaptıklarının bedelini ödüyorlar, daha ağır şekilde de ödeyecekler .
    Bizim mücadelemizde, gayretimizde bu yüzdendir.
    Onların çakal olup gireceği her yerde biz aslanlar gibi kükreyip onları karşılamasını ve dünyayı dar etmesini biliriz !

Bir cevap yazın