Evde Süs Magneti Yapma İşi

Tatile farklı bir şehre gittiğimizde her mağazada o şehirin tarihi binalarıyla veya ünlü olduğu başka konularla ilgili magnetlerinin satıldığını görürüz. O bölgeye gelen tatilcilerinde hemen hemen hepsi bu magnetlerden bir sürü satın almaktadırlar. Çünkü tatile gittikleri yerden akrabalarına ve dostlarına bu tarz hediyeler vermek isterler. Bu magnetlerin yapıldığı bir fabrika ise bulunmamaktadır.

İşletmeler bu magnetleri evde yapan kişilerden satın almaktadırlar. Çünkü çok emek gerektiren ve satılan bir ürün olduğu için işletmeler bu magnetlere önem vermektedirler. Eğer sizinde bu konuda bir yetebeğiniz veya bir ilginiz var ise bu işi yaparak yüzlerce lira para kazanabilirsiniz. Bu işi yapmayı istiyorsanız bu makaleyi dikkatli okumanızı tavsiye ederiz çünkü bu makalede evde süs magnetini nasıl yapacağınızı ve nerelere satabileceğinizi anlatacağız.

Evde Süs Magnetini Nasıl Yapabilirim ?

Evde süs magneti yapmanın bir sürü yolu bulunmaktadır. Bu tarz işleri okuyarak değilde izleyerek öğrenmenizi tavsiye ettiğimizden dolayı burada anlatmayacağız. Bunun yerine internette evde süs magneti nasıl yapılır diye bir arama yaparsanız çeşit çeşit modellerin nasıl yapıldığını anlatan videolar göreceksiniz.

Evde süs magnetini yapmaya karar verdikten sonra ilk yapacağınız işlerden biride kendi modellerinizi tasarlamak olsun. Modellerinizde, yaşadığınız şehirin sevilen simgelerini kullanırsanız yaptığınız magnetlerin satılma olasılığını artırırsınız.

Evde Süs Magnetini Kimlere Satabilirim?

Evinizde ürettiğiniz magnetleri istediğiniz şekilde satabilirsiniz fakat biz size yinede tavsiyeler vereceğiz. Evinizde yaptığınız magnetleri isterseniz çevrenizdeki komşulara, pazarda alışveriş yapan insanlara veya esnaflara yada marketlere satabilirsiniz. Marketler bu tarz magnetleri hemen satın almaktadırlar. Çünkü markete alışveriş yapmaya gelen birisi, alışveriş yapmaya geldiğinden dolayı magneti almaya daha elverişli olacaktır.

Evde Süs Magneti Maaş

Evde yaptığınız süs magnetlerini marketlere veya çevrenizdekilere satarak kazanacağınız miktar tamamen sizin vereceğiniz fiyata bağlı. Her ürettiğiniz magnetten 5 TL kar ederseniz ayda en az 2500 Türk Lirası para kazanmanız mümkün. Eğer sizde evde süs magneti yaparak para kazanmak istiyorsanız hemen araştırmalara başlayın ve bu işi yapmaya başlayın.

3 Yorum

  1. Gittiğim gezdiğim her şehirden mutlaka bir adet dahi olsa magnet alırım. Bence evde yapılacak kolay bir ek iş diyebilirim.

Bir cevap yazın