Evde Pantolon Paketleme

Son dönemlerde bütün ev hanımlarının yaptığı işlerden birini sizlere anlatacağız.Gün içerisinde defalarca pantolon katlamakta olan ev hanımları artık bunun karşılığında para kazanacak. Bu iş hakkında bilgi almak ve detayları öğrenmek istiyorsanız bu yazıyı okumaya devam edin. Evde paketleme işlerinin çok moda olmasından dolayı artık fabrikalar ve atölyeler bazı işleri dışarıda yaptırmaktadır. Bunun sebebi ise daha ucuza gelmesi ve daha hızlı yapılmasıdır. Bu sebeple evde para kazanmak artık daha kolay.

Evde Pantolon Paketleme Nasıl Yapılır

Evde pantolon katlamak gün içerisinde herkesin defalarca yaptığı birşeydir.  Tekstil atölyelerinde sırf pantolon paketlemek için ayrı bir bölüm bulunmaktadır. Bazı atöylergin paketleme bölümü yetersiz geldiği için veya pahalıya geldiği için bu paketleme işlerini dışarıda daha ucuza yaptırmaktadır. 

Evde pantolon paketlemesi yapmak çok kolay bir iştir. Yapmanız gerekenleri şimdi size anlatacağız. Sitemiz üzerinden yaptığınız Evde Pantolon Paketleme işi başvurunuz onaylandıktan sonra , başvuru formunda belirtmiş olduğunuz adrese pantolonlar ve paketler gönderilmektedir. Sizin yapmanız gereken tek şey ise bütün pantolonları tek tip olacak şekilde katlayarak paketlerin içine koymak. 

Evde Pantolon Paketleyerek Ne Kadar Para Kazanırım ?

Evde pantolon paketleyerek para kazanamanın bir sınırı bulunmamaktadır. Evinizde ne kadar çok paketleme yaparsanız o kadar fazla para kazanabilirsiniz. Evde pantolon paketleme işinde fabrikalar ve atölyeler adet üzerinden ücret vermektedir. Paket başına ortalama 1-2 TL para ödenmektedir. Yani günde 100 tane pantolon paketleyerek ay sonunda minimum 3.000 Türk Lirası para kazanabilirsiniz.

Evde Pantolon Paketleme İşine Nasıl Başvuru Yapabilirim ?

Evde pantolon paketleme işini başvurular şu an sadece sitemiz üzerinden yapılmaktadır. Yapmanız gereken tek şey sitemiz üzerinde bulunan başvuru formuna sizden istenen bilgileri doğru bir biçimde yazmanız ve bize göndermeniz. Evde Pantolon Paketleme Başvuru Formunda sizden istenen bilgiler ise şunlardır;

  • Adınız Soyadınız
  • Doğum Tarihiniz
  • Yaşadığınız Şehir
  • İletişim Bilgileriniz
  • Adres Bilgileriniz
  • Tecrübeniz Var mı ?
  • İstediğiniz Ücret Aralığı

Başvurunuz onaylanır ise başvuru formuna yazacağınız iletişim bilgilerinde sizlere ulaşılacaktır. Evde pantolon paketeme işine buradan başvuru yapabilirsiniz.


Bir cevap yazın