Evde Kibrit Paketleme

Ev hanımlarının evde paketleme yaparak para kazanması için sizlere başka bir paketleme işi anlatacağız. Evde yapabileceğiniz en kolay paketleme işlerinden biri olan Kibrit paketleme işi hakkında sizlere bilgi vereceğiz. Gündelik hayatımızda işimize çok fazla yarayan kibrit, haliyle çok fazla talep edilen ürünlerinden biridir. Çok talep gördüğü için sizlerde evinizde kibrit paketleyerek ek gelir elde edebilirsiniz. Bu makalede sizlere evde nasıl kibrit paketleyeceğinizi ve bundan nasıl kazanç elde edeceğinizi anlatacağız

Evde Kibrit Paketleme Nasıl Yapılır

Evde kibrit paketleme işini 2 farklı şekilde yapabilirsiniz. Bunların ilki malzemeleri kendiniz alır ve kendiniz çeşitli yerlere satarsınız. 

2. Seçenek ise kibrit üreten fabrikalarla iletişime geçerek onlar için evden paketleme yapabileceğinizi söyleyerek sabit bir maaş ile çalışabilirsiniz.

İlk seçenekte tabikide daha fazla para kazanabilirsiniz. Sizler için bu 2 seçeneğide detaylıca anlatacağız. Eğer kendi çabalarınızla bu işi yapmak istiyorsanız , kibrit kutusunu ve çöpünü ayrı şekilde satılan fabrikalardan toptan bir şekilde satın alarak evde kendiniz paketleyebilirsiniz. Her paket için belirli sayıda kibrit çöpü koyarsanız daha iyi olur.

Evde kendiniz paketlediğiniz bu kibritleri otellere , bakkallara ,marketlere satabilir ve ek gelir elde edebilirsiniz.

İkinci seçeceği yapmak isterseniz daha az zorlanacaksınız. Çünkü bu yöntemle malzeme arayışı ve ürettiğiniz kibritleri satmanız gerekmeyecek. Yapmanız gereken tek şey size gönderilen kibritleri paketleyerek fabrikaya kargolamak. 

Evde Kibrit Paketleme İle Ne Kadar Kazanırım

Evde kibrit paketleme işinde kazanacağınız miktar sizin ne kadar paketleme yapacağınıza bağlıdır.  Eğer kibrit paketleme işini kendi malzemeleriniz ile yapıyorsanız belirli işletmelere tanesini 1 TL’den  satabilirsiniz. Ayda satacağınız 100 tane kibrit ile 3000 Türk Lirası ek gelir elde etmeniz mümkün. 

Eğer fabrikanın size gönderdiği malzemeler ile yaparsanız asgari ücret alırsınız.

Evde Kibrit Paketleme Başvuru

Sizde evde kibrit paketleyerek ek gelir elde etmek istiyorsanız bu bölmene kolaylıkla başvurunuzu yapabilir ve hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz. Sitemiz üzerinden ulaştığınız başvuru formuna sizden istenen bilgileri yazmanız durumunda başvurunuz hemen işleme alınmaktadır. Evde kibrit Paketleme başvuru formuna buradan ulaşabilirsiniz.


6 Yorum

  1. Böyle bir iş olduğunda hiç haberim bile yoktu. Evde kibrit paketlemek ne kadar zor olabilir ki üstelik parası da çok güzel. Hemen başvuru yapmak istiyorum bu işi veren firma var mı acaba önerebileceğiniz?

  2. Merhaba. Üniversite mezunuyum, 25 yaşındayım ve işsizim. İstanbul Çekmeköy de oturuyorum. Evde 4 kişiyiz. Hepimizin eli bu tip işlere yatkın. Temiz bir şekilde ürünleri size teslim edebiliriz. İstediğiniz sayıda paketleyebiliriz. Ödeme şekli farketmez. Çok ihtiyacım var ne olur iş istiyorum.

Bir cevap yazın