Evde Çiçek Paketleme

Özel günlerin olmazsa olmazlarından biri çiçektir. Bu sebeple bugün sizlere çok kazandıran evde paketleme işlerinden biri olan evde çiçek paketleme işini anlatacağız. Bildiğiniz üzere özel günlerde çiçek alınmazsa olmaz ve bu sebeple çiçekçiler bu özel günlerde çiçek yetiştirmekte çok zorlanmaktalar. Bu sebeple siparişi yetişmeyeceğiniz anladıkları zaman hemen evde paketleme yapan ev hanımlarıyla iletişime geçip onlardan yardım almaktalar. İşler genellikle son dakikada verildiği için haliyle alacağınız ücrette daha fazla olmaktadır.

Evde Çiçek Paketleme İş Detayları

Evde çiçek paketleme işi diğer işlere göre biraz daha zor iştir. Bunun sebebi ise çiçek paketleme işlerinini son dakikada gelmesi ve acilen bitirilmesinden kaynaklanmaktadır. Önceden uyaralım eğer polen gibi şeylere alerjiniz var ise asla bu işe başvuru yapmayın. 

Evde paketleme işleri diğer işlere göre biraz daha kolay bir iştir. Bunun sebebi ise yapmanız gereken tek şey size gönderile demet çiçeklerin etrafını süslerle sarmanız ve ezilmeyecek şekilde paketlemeniz. Evde Çiçek paketleme işlerinde genellikle 14 Şubat öncesi çok fazla talep görmektedir. Çünkü şubat ayında çiçekçiler işlerini hiç bir zaman yetiştirememektedirler. Bu yüzden evde paketleme yapan ev hanımlarına iş vererek siparişlerin zamanında teslim edilmesini sağlarlar.

Evde Çiçek Paketleme Maaş

Evde çiçek paketleme işi diğer paketleme işlerine göre çok sürekliliği olmayan bir iş. Bunun sebebi ise yukarıda bahsettiğimiz gibi sadece özel günlerde talep görmesinden dolayıdır. Bu iş az yapılsada acele gerektiren bir iş kolu olmasından dolayı verilen ücretler dolgun olmaktadır. Eğer bir çiçekliyle paketleme için anlaşırsanız sizi muhtemelen 2 hafta çalıştıracaktır ve bu 2 hafta için ortalama 1500 Türk Lirası para vermektedirler. Eğer yaptığınız işi beğenirlerse sizinle tekraradan çalışmak isterler çünkü çok ihtiyac olmakta evde paket yapan hanımlara.

Evde Çiçek Paketleme Başvuru

Evde çiçek paketleme işini yapmaya karar verdiyseniz yapmanız gereken sitemizde bulunan başvuru formunu hangi işi yapmak istediğiniz belirterek doldurmanız gerekmektedir. Başvurunuz onaylandığında sizinle iletişime geçilecek ve iş hakkında detaylar verilecektir.

1 Yorum

  1. Evde çicek paketleme işinden güzel gelirler kazanan arkadaşlarım var. Acaba bu işe bizde girebilir miyiz? Detayları verebilir misiniz.

Bir cevap yazın