EN SEVDİĞİNİZ RENK HAKKINIZDA NELER SÖYLÜYOR? (RENKLERE GÖRE KİŞİLİK TESTİ)

Bu yazımda erkeklerin  ve kadınların sevdikleri renklere göre kişiliklerini analiz eden renk testi ile sizin en baskın kişilik özelliğini yazıcağım...

SİYAH RENK

Siyah renk seven kadınlar, sağlam yaratılışlı, cesur, güçlü, bağımsız ve girişkendir. Acıma duygusu pek yoktur. Bir karar almadan evvel uzunca bir süre düşünür, ayaklarını yere sağlam basar. Aşkı da farklı yaşamayı sever.Siyah renk seven erkekler, düşünceli aynı zamanda sert kişiliklidirler. Soğuk kanlıdırlar. Başkalarının yaşamı söz konusu olduğunda, karışmadan duramazlar. Zirvede olduklarında herkesin hayatını kontrol etmek gibi bir dürtüleri ortaya çıkar, durmadan öğüt verirler.

TURUNCU RENK

Turuncu renk seven kadınlar, sorumluluğu ve uyumlu ilişkiler kurmayı severler. Bir şeye ulaşmak için çok çalışırlar ve rekabetçidirler. Arkadaşlık konusunda kolay kolay güvenmez, ancak doğru insanı bulduklarında ona kendilerini tamamen açarlar.

Turuncu renk seven erkekler de, aynı rengi seven kadınlarda olduğu gibi, dengeli ve ılımlıdırlar. Anlayış gücü, sabır, sevecenlik ve dayanıklılık onların ruhunda vardır. Hoşlarına gitmeyen bir şeye asla müsade etmezler.

MAVİ RENK

Mavi renk seven kadınlar, kendilerine fazla güvenmeseler de, gerektiği zaman cesur olabilen bir yapıya sahiptirler. Artislik bir doğaları vardır ve âşık olmayı severler.  Gene de kalplerinin sesini dinlemek yerine mantıklarını kullanmayı tercih ederler.

Mavi renk seven erkekler, kadınlarına nazaran çok daha sakin, daha dengeli olurlar.  Çalışıp, yaşamlarını kazanmak zorunda olduklarının farkındadırlar. Onların iş hayatlarında fırtına estiren duygusal hislere de yer yoktur. Mavi renk seven erkekler iş yaşamlarında duygularına duvar çekerler.

KAHVERENGİ 

Kahverengi seven kadınlar, hareketli ve sportiftir. Başkalarını kendine yaklaştırmaz, kimseyle kolay kolay yakınlık kurmaz, kuramaz. Ancak buna rağmen çabuk âşık olur. Ateşi de çabuk söner. İdeal olanı bulana kadar da arayışlarını sürdürür.

Kahverengi seven erkeklerde ise, anlayış seviyeleri geniştir. İyi işleyen beyinleri, izleme güdüleri son derece gelişmiştir. En belirgin özellikleri sadelik yanlısı olmalarıdır. Abartılı şeylerden ve gösterişten hiç hoşlanmazlar.

PEMBE RENK

Pembe renk seven kadınlar, her zaman yapabileceğinizin en iyisini yapmaya çalışır. Diğer insanları korumayı ve onların yardım etmeyi sever. Ancak zaman zaman olumsuz düşüncelere sahiptir. Masallardaki gibi bir aşk hayatı olsun ister.

Pembe renk tercih eden erkekler, sakin yapıdadır. Yavaşlıkları onları uysal yapmıştır, konuşmaları da bu doğrultudadır. Bitmek bilmeyen, devamlılık arz eden bir sinir, heyecan durumu içersindedirler. Alınganlık ve hassasiyet durumları da bu sebeptendir.

YEŞİL RENK

Yeşil renk seven kadınlar, her ortama ayak uydurur, kolaylıkla yeni insanlarla tanışabilirler. Zarif, lüksü seven, kendine güvenen, sağlığına düşkün, kararlı, sabırsız ve başkalarını yönlendiren bir yapıları vardır. Hayatının tek ve gerçek aşkını beklemeyi tercih ederler.

Yeşil huzursuz, düşüncesiz erkeklerin sevdiği bir renktir. Aslında iyi kalplidirler ama istemeden de olsa ara sıra kalp kırabilirler. Para pul onlar için önemli değildir. Her şey onları mutlu edebilir, başkalarına da çok fazla güven duyarlar. Eğlence hayatı ve zevk onlar için önemlidir.

SARI RENK 

Sarı renk seven kadınlar, abartısız müşfik, cömert ve tatlı bir tiptir. İnsanlara güvenir, ilişkilerde önder olma ruhuna sahiptir. Asla altta olmayı sevmez. Başkaları için karar vermeye bayılır ve romantik bir aşk arar.

Bu rengi seven erkeklerse düşüncelerini dobra dobra söylerler, karşı düşüncelerden de zerre kadar çekinmezler. Rengârenk kıyafetler de giyebilirler. Kendileri ile alakalı konularda büyük övünç duyarlar, sözleri ara sıra abartı noktasına varabilirler.

MOR RENK

Mor renk seven kadınlar, gizemli, çekici, anlayışlı, insanları etkilemeyi seven, asla bencil olmayan bir yapısı vardır. Arkadaşları arasında oldukça popülerdir. Gününüzün nasıl geçeceği belli olmaz, çünkü psikolojik durumu çok çabuk değişir.

Erkekler içinse, pahalı eşyalar, lüks onların yaşam felsefesidir, üstelik bu konuda çok da abartılıdırlar. Öyle herkesle dost olmazlar. İşe soyundukları an, çok dikkatli, ağır hareket ederler. Bu da onların hata yüzdesini düşürür.

KIRMIZI RENK

Kırmızı renk seven kadınlar, şirin ve sevgi doludur. Her zaman âşık olmasını sever. Tutkulu bir aşıktır. Genellikle neşeli ve hareketlidir ama arada mutsuz olduğu anlarda yok değildir. İnsanlarla iyi ilişkler kurar, sosyaldir ve genelde çekingen değildir.

Korkusu asla olmayan, cesur, sosyal olan bu kişiler, tam bir erkek sembolüdür. Onlara kabadayı bile dersek abartmamış oluruz. Daima kendi bildikleri en doğru olduğu için, toplum adetleri onları asla ilgilendirmemektedir. Şaşırtıcı işler yapmak konusunda da üstlerine yoktur.www.instagram.com/acikvnet

www.twitter.com/acikve_net

 


Bir cevap yazın