En Popüler Browser Uygulamaları

Dolphin Ücretsiz - Android, iOS

Temiz, sekmeli bir browser o an Dolphin, mükemmel bir kullanıcı deneyimi sunuyor ve neredeyse bir mobil cihazda
olduğunu size unutturuyor. Dolphin sağlam ayarların yanı sıra, Evernote ve LastPass gibi servislerle de sıkı bir entegrasyonu destekler. En sevilen özelliği, her zaman verimli olamayabilecek ama kesinlikle
kullanım için uygun o an hareketlerle kullanımıdır. Dolphin ayrıca, reklam engelleme ve Flash desteğini de entegre etti. Sadece ihtiyacınız olduğunda Flash'ı etkinleştirmeniz gerektiğini unutmayın.


Firefox Ücretsiz- Android, iOS

Firefox oldukça hızlı ve kullanımı eğlenceli bir tasarıma sahip. Quantum güncellemesi her şeyi daha iyi yaptı. Mozilla, verilerinizi toplamama konusunda da önemli bir özelliğe sahip. Uygulamanın bilgilerinizi reklam verenlerden koruma seçeneği ve özel bir modu da dahil olmak üzere, tam güvenlik ayarları tamamlayıcısı ile birlikte geldiğini görmekten memnuniyet duyduk. Masaüstü sürümü gibi, mobil sürümü de güçlû bir eklenti seçeneğine, mükemmel sekme yönetimine, yer imleri için dinamik bir başlangıç sayfasına ve en son haber başlıklarına sahip.

Firefox Focus Ücretsiz-Android, iOS

Firefox Focus, internette gezinmenizi
zlemiyor ve uygulamayı terk ettiğinizde geçmişinizi siliyor. Hatta bir sitedeki tüm reklamları ve izleyicileri yok ediyor, böylece sayfalar çok hızlı yükleniyor ve çoğu ödeme duvarı ve makale sınırını bir şekilde atlatıyorsunuz. Minimalist açılış sayfası ve parlak renk şeması da kullanımı keyifli hale getiriyor. Gizliliğinize önem veriyorsanız
kendinize bir iyilik yapın ve bu browser'ı defaut olarak ayarlayın.

Opera Ücretsiz- Android

Chrome ve Firefox kadar popüler olmasa da, Opera da Android'de yetenekli bir browser'dır. Şık bir tasarım ile, yerleşik bir haber portalı ve Opera mobil uygulama mağazası gibi özelliklerle web içeriği için bir geçit olmayı hedefliyor. Opera, öze sıkıştırma araçları ve reklam engel leme yazılımı ile veri tarifenizde de kolaylık sağlar. Tarayıcınızı gizli tutmak istiyorsanız, Opera özel bir browser modu sunar.

 

Google Chrome Ücretsiz - Android, iOS

Google Chrome, Windows ve Android
cihazlar için kullanılabilen en iyi tarayıcı uygulamalarından biridir. Google'ın ünlü tarayıcısı iOS cihazlar için de kullanılabilir. Yakın zamanda açtığınız sekmelere, yer işaretlerine ve favorilere farklı cihazlarda Gmail kimliğinizle oturum açarak erişebilirsiniz. Sadece olağanüstü platformlar aras desteği ile değil, aynı zamanda kesintisiz bir gezinme özelliği ile de popüler bir browser.

Opera Mini Ücretsiz - Android, iOS

Opera Mini, farklı bant genişliklerinde
kusursuz çalışabilen hafif bir web tarayıcıs uygulamasıdır. Opera Mini'de sayfa yükleme hızı yüksektir ve sıkıştırma işlevi, veri kullanımınıza azaltmanıza yardımcı olur.

 

www.acikve.net
www.instagram.com/acikvnet
www.twitter.com/acikve_net
www.facebokk.com/acikvenetinternet


2 Yorum

Bir cevap yazın