En çok tercih edilen aksiyon kameraları

Bir elin avucuna sığacak kadar küçükler... Üstelik oldukça hafif ve de akıllılar.

Sporculardan içerik üreticilerine, su altı çekimi yapanlardan moto kuryelere kadar farklı alanlarda kullanılan aksiyon kameralarını derledik...

GOPRO FUSION - SANAL GERÇEKLİK

GoPro Fusion, 360 derece video çekebilme özelliğine sahip, üstelik 5.2K çözünürlükte kayıt yapabiliyor.

GoPro Fusion, su geçirmiyor ve sanal gerçeklik uygulamalarında görüntülenebilir kayıtlar yapabiliyor.  Titreşim engelleme, ivme ölçer, jiroskop ve GPS gibi işe yarar ekstra özellikleri de mevcut.

SJCAM SJ4000

170 derecelik görüş açısına sahip sjcam sj400, 12 MP çekim kalitesi barındırıyor. 1080 piksel çözünürlükte 30 FPS çekim yapabilme özelliği ile kendini gösteriyor. Telefondan kamerayı kontrol edebilirsiniz. Üstelik 30 metreye kadar suya dayanıklı bir canavar.

GOPRO HERO8 BLACK - SARSILMAZ

GoPro Hero8 Black'in HyperSmootg 2.0 adı ile sunduğu bir sabitleme sistemi var. Bu sistem sayesinde sarsıntısız video çekim imkanı sunuyor. 4K çözünürlüğünde 60 FPS video kaydı yapabilen kamera, full HD çözünürlükte ise 240 FPS ağır çekim yapabiliyor. Cihaza ışık ve mikrofon ekleyebiliyorsunuz. Özellikle vlog çekimleri için ideal bir kamera.

GNET GN1OOF HD MINI - ARAÇ İÇİ KAMERA

Genellikle araç içi kayıt kamerası olarak tercih ediliyor. Olası bir kaza durumunu kaydediyor ve güvenlik alanında işinizi kolaylaştırıyor. GPS desteği bulunuyor.

Ayrıca hız ve konum bilgisi de sağlayabiliyor. Bu cihazın en dikkat çekici özelliği ise SOS tuşu. Bu tuş ile acil kayıt alabilirsiniz. Ve bununla beraber üründe size olay anını kolayca bulmanızı sağlayacak 30 saniyelik özel kayıt alma modu da sunuyor.

DJI OSMO POCKET

Küçük ve hafif bir kamera. Adeta Vlog çekimleri için özel üretilmiş. Fiziksel sabitleyicisi ile çok daha yumuşak, akıcı ve daha az sarsıntılı videolar çekmenizi sağlıyor. Telefonlara bağlanabiliyor.

BOOD GH-933 - GÜVENLİK KAMERASI

Fiyat/ Performans oranı bir hayli iyi. Full HD 30 FPS video kaydı alabiliyor. Genellikle araç içi kamera, güvenlik kamerası ya da motorcular için kask kamerası olarak kullanılıyor. BOOD GH-933'ün daha yüksek çözünürlükte video çeken modelleri de var.

DJI OSMO ACTION

DJI markasını ürettiği drone modelleri ile tanıyoruz. İlk aksiyon kamerası Osmo Action da oldukça adından söz ettireceğe benziyor. Cihaz
4K 60 FPS video kaydı alabiliyor ve 11 metreye kadar su geçirmeme garantisi sunuyor. En dikkat çekici yanı çift ekrana sahip olması. Ayrıca sabitleme için RockSteady özelliği de var.

Bir cevap yazın