Doğal Yolla Dişler Nasıl Beyazlatır?

Doğal Yolla Dişler Nasıl Beyazlatır?

Doğal Yolla Dişleri Beyazlatma

Dişlerin mine yapısı her insanda farklıdır. Kimisinin ki bembeyaz, kimisininki ise hafif sarımtırak ya da komple dişlerin yapısı genel krem rengi sararmıştır.

Doğal Yolla Dişleri Beyazlatma Yöntemleri

İşte insanların görüntüsü rahatsız eden dişlerde oluşan tortular gün içinde içilen çay, kahve, asitli içecekler sigara dişlerin üzerinde tortular oluşturur. Dişler git gide lekelenmeye, kahverengi lekeler, sarımtırak lekeler oluşur.
Bunun çözümü çok kolay evimizde bulunan karbonat ve elma sirkesi sayesinde dişler artık tortulardan temizlenmiş bembeyaz dişler sağlıklı gülüşler için bizzati denenmiş ve olan bu metod sayesinde sizlerin de imdadına bu doğal yollarla dişlerini temizleyerek sonucu açık ve net olarak göreceksiniz.

Karbonat ile sararmış olam lekeli dişler artık bembeyaz...

Karbonat, elma sirkesi ve misvak ile lekeli olan dişlerinizi beyazlatmak sizle elinizde olduğunu söyleyelim.

Dişleri Beyazlatmak İçin Ne Kullanılır?

Dişler Nasıl Beyazlatılır?

Bir miktar karbonat alarak kaba konulur. Sonra küçük bir pamuk parçası alınır. Pamuğun üzerine karbonat konarak dişler bu pamuk ile bir güzel tek tek ovularak iyice temizlenir. Ağıza su alarak ağız çalkanır. Daha sonrasında da doğal yapım olan elma sirkesini bir pamuğun üzerine koyarak iyice sararmış olan dişler bununlada bir güzel temizlenir. Hemen akabinde de ise misvak ile dişlerinizi bir güzel misvaklayarak tertemiz bir görünüme sahip olunur.

Karbonatı elinize alıp dişlerinize sürün ve misvakla karbonat sürdüğünüz dişlerinizi diş fırçası gibi iyice misvakla ovarak da temizleyebilirsiniz.

Bu yöntem sayesinde dişlerinizde hafiften lekenmeler gördükçe bunu dişlerinize uygulayın. Haftada birkez olmak üzere her insanın bu metodu uygulaması dişlerde oluşan lekenmeleri giderir ve bembeyaz dişler sahip olursunuz.

Bembeyaz dişler demek, sağlıklı dişler ve sağlıklı gülüşler demektir.

Sağlıcakla kalın...

 

Bir cevap yazın