Bioenerji Nedir? Bioenerji Tedavisi Nasıl Yapılır?

Bioenerji Nedir?

Evrensel hayat ve yaşam enerjisine bioenerji diyoruz. Yaratılan her bir insanın kendine has özelliklerde farklı enerjileri bulunur.

Bioenerji vücutta olan hastalığı sıkıntıyı derdi birebir olarak hissetmektir. Kişiye enerji verdiğinde hastada olan sıkıntıları hissederek hastalığın ve sıkıntının neden kaynaklandığı gözlenlenmiş olur.

Yaşam enerjisi elektromanyetik enerjiyi dalgaları konusunda araştırma yapan bilim adamları sayesinde bu enerji keşfedilerek kesinliği ispatlanmıştır. Çok eski yıllardan beri süre gelen Orta Asya'da çok yaygın olan bu yaşam enerjisi günümüzde alternatif tıp dalı olarak git gide rağbet görmeye başlamıştır.

Bioenerji yapılan çalışmalar sonucunda enerji çıkışı birebir olarak görüntülenmiş ve ortaya çıkmıştır. Bu yaşam enerjisi gözle görülmüştür.

Mesela şöyle bir örnek verelim sizlere;  Gece yatmadan ışığı kapattığınız esnada karanlıkta ellerinizde beyaz ışık şeklinde bir ceryanlanma yani bir ışık belirir işte bu kişide olan enerjidir.

Bioenerji kişiye bu konudaki uzmanlaşmış doktorun ve o doktordan birebir eğitim almış insanların yaptığı bir şifa enerjisidir. Şifacı olarak da tanımlanır.

Bioenerji Tedavisi Nedir?

Bioenerji Tedavisi Nasıl Yapılır?

Biyoenerji seanslar şeklinde kişiye uygulanır.

A' dan Z'ye diye tabir edebileceğimiz her hastalığa şifa enerjisi olan biyoenerji yapılabilir. Çocuk dahil olmak üzere her yaşta her insana yapılır. Şifa enerjisi kişinin vücudunda bulunan hastalığa göre tedavi süreci ilk seansı alarak kişide başlar. Ama biyoenerji yapan şifacı kişiye hastanın tam anlamıyla inanması ve inanarak tedaviye başlaması en önemli faktördür diyebilirim. Sağlıkta hastaların doktorlarına inanarak tedaviye başlaması süreci olumlu yönde etkiler. Herşeyin başı sizi tedavi eden kişi doktor, alternatif tıp dalından hastalığı için şifa arayanlar, biyoenerji uzmanı da bu konuda tam anlamıyla inanarak vücudundaki hastalığından tedavi olup iyileşmeyi istiyorsa hem birebir yapmış olduğu seansı hem de ona dediği herşeyi uyguladığı zaman kendine iyileşmeyi gördükçe biyoenerji mucizesine daha çok inanacaktır.

Bioenerji konusunda uzman doktorlardan, uzman eğitimcilerden, birebir eğitim alarak sizde bir yaşam enerjisi olan bioenerjiyi yapma becerisine sahip olabilirsiniz.

Bioenerji kişinin hastalığına göre tedavi süreçleri değişkenlik gösterir. Hastalığına göre de seans aralıkları en az bir ay bir defa olması koşuluyla tedavi bitene kadar bu süreç devam eder.

Bioenerji kişinin vücudunda bulunan kötü enerjiyi olumsuzlukları dışarı çıkararak yerine pozitif enerji vererek kişiyi rahatlatmak gevşetmek, ağrı ve sancılarını kötü enerjiyi vücuttan çıkartarak ağrı ve sancının gitmesini sağlamak, vücudunda olumsuzlukların ve kötü enerjinin birikmesi sonucunda oluşan hastalığı tedavi etmektir.

Vücutta birçok çakralarmız mevcuttur. Bazı çakralar kapalı olduğunda ister istemez kişide bazı sorunlara sıkıntıya hastalıklara neden olur. Kapalı olan çakralar kişinin hayatındaki birçok alanı ve bedenini olumsuz yönde etkiler. Bu kapalı olan çakralar açılarak olumsuz etkisinden kurtularak olumlu pozitif bir yönde kişiyi rahatlatır.

Bioenerji Tedavisi Hangi Hastalıklara Yapılır?

Bioenerji Tedavisi: A dan Z'ye her hastalığa ve hastalıklara bioenerji tedavisi uygulanabilir.

Çocuklar ve hamile olan bayanlarda bu bioenerji tedavisi gönül rahatlığıyla yaptırabilirler ve çokca yararını ve şifasındanda faydalanırlar.

Başta baş ağrısı, migren, panik atak, depresyon, bronşit, astım, fizyolojik rahatsızlıklar, fiziksel rahatsızlıklara, kilo vermede, obezitede, kemik hastalıkları, romatizma, kas hastalıkları, vücudda herhangi bir hastalıktan kaynaklanan ağrı ve sancılara, rahimde oluşan her türlü rahatsızlıklarda, duygusal kaynaklı sorunlarda,  ruhsal sorunlar, psikoterapi, vücutta oluşan kis, taş, kum, iltihab ve enfeksiyonlara, varis, damar gibi hastalıklara, kulak rahatsızlıklarına, görme nedenli hastalıklara, beyin kaynaklı hastalıklara, maddî ve manevî olan bütün hastalıklara biyoenerji seansı seanslar şeklinde birebir olarak uygulanmaktadır.

Bioenerji Tedavisi Nasıl Uygulanır?

Hasta bir koltuk, yatak ya da yere yatırılırak Bioenerji yapan kişi seansını yapmaya başlar. Hasta olan kişi ve bioenerji yapan kişi bir odada seans bitene kadar uygulamada sadece ikisi yalnız olması gerekir. Seans bittikten sonra vücudunda bulunan hastalığa göre tedavi süreci başlamış olur. Seans ile birlikte size vermiş olduğu bitkisel ilaçlardan veya diğer uygulamaları da harfiyen gününe gün uygulamak ve yapmak gerekir. Tedavi bir bütündür bunlarda seansla beraberinde bir bütünü teşkil eder.

Bioenerjiyi halen bilmeyenler duymayanlar olabilir. Bununla tanışın ve bu mucizevi ilmi öğrenin diye acizene sizlere bu konu hakkında açıklamalarla izah ederek bilgiler vermeye çalıştım.

Bioenerji yapan kişiyi araştırma yaparak doğru güvenilir olan bir şifacı ve biyoenerji uzmanından ve Bioenerji eğitimi alan bir kişiden gerekli bilgileri alabilirsiniz.

Ne sıkıntı yaşarsanız yaşayın ne hastalığınız olursa olsun hepsinin bir çaresini ve şifasını yüce Rabbimiz yaratmıştır.

Zümer Sûresi 53. ayetinde Yüce Rabbimiz şöyle buyurur:

"Allah'ın rahmetinden ümidinizi kesmeyin."

Peygamber Efendimiz Sallahu Aleyhi Vessellem buyurmuştur ki;

"Allah’ın şifasını yaratmadığı hiç bir hastalık yoktur."
(Buhari, Tıb,1; İbn Mace)

Sağlıcakla Kalın...

 


Bir cevap yazın