Araba kiralarken dikkat edilmesi gerekenler

Araç kiralarken dikkat edilmesi gereken bazı hususlar var. Bu yazımızda sizler için bunları derledik...

ARAÇ kiralarken öncelikle araç kiralama şirketleri arasında bir fiyat karşılaştırması yapmak gerekli. Sonra seçmiş olduğunuz firmayla görüşmeye gittiğinizde kampanyalar hakkında bilgilendirme alın.

Araç kiralama firmaları arasında seçim yaparken marka güvenilirliğine dikkat edin. Kurumsal firmalarla en az sorunu yaşarsınız. Firma herhangi bir yolda kalma ya da kaza durumunda 7/24 iletişimde olmalıdır.

Kiralanan araçta sigorta hizmetlerinin varlığına dikkat edin.

Araç kiralarken size sunulan ödeme planlarının ne kadar avantajlı olduğuna bakın. Araç kiralama kriterleri, firmadan firmaya göre değişir; araç kiralama sözleşmesini okuyun. Aracınızı kiraladığınızda uygulanan şartların bilincinde olun.4 Yorum

  1. Şuan da uygun fiyatlı araba kiralayamıyoruz ve de benzin dolu alıp dolu verme zorunluluğu olduğu için kiralama şirketleri bizi çok zorluyor uygun fiyatlı kiralama şirketi varmıdır?

  2. Araba kiralamak günümüzde baya kolaylaştı ama güvenilir şirket bulmak önemli.

  3. Benzin yüzünden araba kiralayamıyoruz maalesef. Kiralama ücreti + benzin + yol derken bir bakıyorsunuz maaşın yarısı gitmiş. Artık bu iş bile lüks olmaya başladı diyebiliriz.

  4. Araba kiralarken mutlaka binmeden her yerini fotoğraf çekin sonra zaten vurulmuş yerlerin parasını almaya çalışıyorlar basima geldi.

Bir cevap yazın