ANİME: Beatless

Yapay zekalar ilgi alanınıza giriyorsa, bu müthiş bilim kurguyu görmeden 2018'i kapatmayı aklınızdan bile geçirmeyin...!

İnsanlığın, Yapay Zeka adayının geldiği son nokta insanlığa pabucunu ters giydirirse ne olur? Kendi algoritmasının gelişmişliği sayesinde insanlığın o güne dek icat ettiği her şeyden daha ileri bir teknoloji geliştiren özel bir Yapay Zeka, henüz insanlık tarafından keşfedilmemiş maddeler keşfederek kendi süper yaratıklarını inşa eder.

Bu yaratıklar insan suretine sahip olsalar da yapay olarak adlandırılırlar, yine de bir şekilde toplumsal yaşama entegre olmayı da başarırlar. Arato Endo, 17 yaşında, sıradan bir gençtir, şans eseri tanıştığı "yapay halktan" Lacia'ya aşık olur ve çılgın olaylar gelişmeye başlar. İnsan ve yeni Yapay Zeka üretimi, yapay olarak adlandırılan varlığın birbirini sevmesi mümkün müdür? Aşk her şeyi affeder mi yoksa yeri gelir mahveder mi? Animeler sadece stil sahibi görsellikleri ile değil, aynı zamanda izleyenleri sorguladığı önemli ikilemlerle de bilinirler. Beatless izleyenlerin kafasını açacak olağanüstü bir yapıma benziyor.

 

Diğer Animelerin konularını okumak için tıklayınız. 

 

www.acikve.net
www.instagram.com/acikvnet
www.twitter.com/acikve_net
www.facebokk.com/acikvenetinternet

1 Yorum

Bir cevap yazın