3'ü Bir Arada Tehlikesine Lütfen Dikkat Et!

KENDİNİN VE NESLİNİN KATİLİ OLMAK İSTEMİYORSAN;

3'Ü BİR ARADA KAHVE TEHLİKESİNE LÜTFEN DİKKAT ET!..

3'ü 1 Arada: İçeriği 3 zehirden oluşur.

1)Yakılmış kakao.

2)Yakılmış fındık kabuğu.
Öğütülerek kahve görüntüsü ve tadı verilmiş, koklandığında yanığı hemen fark edilir. İnsan vücudundaki görevi hormon değişikliği yapmaktır.

3) Süt tozu.
Süt tozu bildiğimiz sütün kimyasal maddelerle yakılarak süt özünün dibe çökmesidir.

4)Melamine katılır.
Melamine katılmasa olmaz. Melamine petrol maddesidir. Süt tozundaki proteini açığa çıkartır, melamine bildiğimiz tabaklarda kullanılan petrol maddesidir.

Süt tozunda mutlaka kullanılır. Süt renk olarak beyazdır. Fakat kimyasal maddeler kullanılarak sütü yakıp özütünü ortaya çıkartırlar.

Sonra o yakılan özütü beyaza döndürmek için melamine ve erkaster kullanılır tam beyaza döndüremeseler de kemik rengini anımsatan sarımsı bir renk aldırılır.


Bu üçlü bileşim insan vücuduna girdiğinde karaciğerin baş belası haline gelir.

* Karaciğere yağ toplatır, Karaciğer yağlanması oluşturur. Sonra vücut yağlanır damarlara kadar yağ tutar. Bu süt tozu hazır mamalarda, hazır çorbalarda, bebe bisküvilerinde ve marketten aldığınız her yoğurtta vardır.

* 3'ü bir aradaki tatlandırıcı kavrulmuş kakao ve nescafede bulunan fındık kabuğu unu ile birleşince KANSERİN adı başlar. Bazı ünlü firmaların batmasına kapanmasına ilaç firmaları asla müsaade etmezler. Yıllık milyonlarca dolarlar aktarılır o gıda firmalarına. KAZ GELECEK YERDEN TAVUK ESİRGENMEZ Çünkü, unutmayın alışkanlık yapan her gıda zehirdir. Bu gıda alışkanlık yapsın diye üretilmiştir.

DİKKAT EDELİM:

Bir günde iki paket sigara içmek ile 3 fincan, 3'ü 1 Arada içmek aynıdır.
Tek fark biri dumanlı zehir diğeri melaminli zehir. İkiside aynı yere götürür kansere... (Bir gıda mühendisinin tespiti) Ne kadar doğrudur bilinmez ama içerken bir kez daha düşünelim derim. Ne varsa eskilerde var bize Türk kahvesi yeter mi desek acaba...


www.acikve.net
www.instagram.com/acikvnet
www.twitter.com/acikve_net
www.facebokk.com/acikvenetinternet


Bir cevap yazın