2020’nin Otomobil Modelleri Neler?

Bir ay sonra yeni yıla gireceğiz. Yeni yıl tam anlamıyla yenilik yağmuru demek olacak...

Birçok marka yeni model atağını 2020'ye sakladı. Bu yılın son ayında önümüzdeki yılın tüm yeniliklerini derledik... İşte, 2020'nin ilk ayından itibaren piyasaya çıkacak olan tüm yenilikler...2020 model arabalar neler? Lüks araç modelleri hangileri? 

Nissan Juke: 

Geçtiğimiz günlerde yeni nesline kavuşan Nissan’ın B-SUV modeli Juke’un yılın ilk çeyreğinde Türkiye’de satışa sunulması bekleniyor. Tasarım hatlarıyla genel çizgisini koruyan model, LED aydınlatmaların hakim olduğu yüzü ve keskinlik kazanan detaylarıyla 2020 yılında sıkça konuşacağımız modellerden biri olacak.

Mercedes GLB: 

Alman üretici Mercedes’in yeni kompakt SUV modeli GLB, ilk nesli ile Türkiye yollarına çıkacak. A Serisi ile aynı fabrikada üretilen yeni GLB’nin, aynı sınıfta yer alan kardeşi GLA’dan bir miktar yüksek fiyatta satılması bekleniyor.

Lexus RX: 

Lüks sınıfta en güvenilir markalardan biri olan Lexus, yenilenen RX modeli ile ilk çeyrekte boy gösterecek. Lüks SUV model, güncel sürüş destek sistemleri, aydınlatma grubu ve konfora katkıda bulunan elemanlarla donatılacak.

BMW 2 Serisi Gran Coupe: 

1 Serisi’nde arkadan itişli aktarmaya veda eden BMW, 2 Serisi Gran Coupe’de de bu değişimi sürdürüyor. Mercedes CLA ile bire bir rakip olan yeni model, sportif tasarımı ve yeni nesil teknolojileri ile ilk çeyrekte Türkiye’de satışa sunulacak.

Skoda Octavia: 

Selefine göre çok daha keskin hatlara kavuşan 2020 Skoda Octavia, sahip olduğu teknolojik özelliklerle de bir hayli dikkat çekiyor. 5 kapılı liftback, station wagon ve plug-in hibrit iV olmak üzere üç farklı versiyonla gelen araç, selefine kıyasla çok daha uzun ve geniş bir gövdeye ev sahipliği yapıyor.

 

2 Yorum

  1. Lexus RX çok güzel duruyor. Ancak ülkemizdeki fiyatının ne olacağı çok önemli. Diğerleri kadar yüksek fiyattan sunulursa fazla satacağını düşünmüyorum.

Bir cevap yazın