2019’un En İyi Mobil Oyunları Nelerdir?

Android ve  IOS’da 2019 yılının en iyi 30 mobil aksiyon oyunuyla tanışmaya hazır mısınız? En iyi mobil oyunu hangisi? İyi mobil oyunu ney? Mobil oyunlarının en iyisi hangisi? Mobil oyunlarının en iyisi hangileri? Hadi başlayalım.

Pubg Mobile

Kimi oyun otoritesine göre tüm zamanların en iyi mobil oyunu olan PlayerUnkown Battlegrounds, nam-ı diğer PUBG, olağanüstü şık detayları ve harikulade oynayışıyla tutkunu olma olasılığının oldukça yüksek olduğu bir yapım. Öncelikle mobil ortam için PlayerUnkown Battlegrounds(PUBG), hayatta kalanın kim olduğunu görmek için 99 diğer oyuncu ile bir adaya düşürülmenin nasıl bir şey olduğunu deneyimlemenizi sağlayan ücretsiz bir nişancı oyunu.

Bullet Force

Aksiyonun bir an bile ara vermediği oyunda geniş bir arenada, yüksek detaylarla dolu süreçlerle birlikte etrafınızı saran düşmanları yok etmeniz bekleniyor. Efektleri ve müzikleriyle de ünlü yapımda fbs türünü tüm ayrıntılarıyla yaşıyorsunuz. Tüm dikkatinizi vermenizi gerekli kılan oyun, farklı silah çeşitleriyle oldukça detaylı bir atmosferde geçiyor. Aksiyon sizi sürükleyici bir oyunla sınıyor.

Twisty Road 

Beceri ve refleks odaklı aksiyon oyunlarından hoşlanıyorsanız bu türün ikon yapımlarından biri de kesinlikle Twisty Road! Detaylı grafikleri ile dikkat çeken oyun, boş zamanlarınızı keyfe dönüştürmek için ideal.

Modern Combat Versus

Ödüllü oyunlardan biri olan Modern Combat Versus, dahiyane kurgusu ve üstün grafikleriyle kendi alanında en iyilerden. Son dönemin trend mobil oyun tercihi multiplayerı destekleyen yapımda 4 kişilik takımlar kurarak savaşlara dahil oluyorsunuz.

 

1 Yorum

Bir cevap yazın