2018'in Müthiş Animeleri

Dünyayı kasıp kavuran anime rüzgarı, 2018'de de tam gaz devam ediyor. Merceğimizi yıl içinde izleyeceğimiz en iddialı anime yapımlarının rengarenk dünyasına tutuyoruz. Anime aşkına!

2018'de pek çok yeni anime yapım izleyicisiyle buluşmak için gün sayıyor. Bunlardan bazıları halihazırda başarılı olmuş dizilerin yeni sezonlarından oluşurken; bazıları da ilk kez anime sevenlerle buluşmanın heyecanını yaşayan yeni diziler ve mini seriler. Bildiğiniz gibi Şubat ayı itibariyle anime dünyasında kış sezonu noktalanıyor. Alışık olduğumuz dizilerin aksine, anime dünyasında en önemli projelerden bazıları tam da bu sezonda gösterime giriyorlar. Sizler için hazırladığımız liste sayesinde hem bu kalabalık sezonun en iddialı yapımlarını tanıyacak;hem de bahar ve yaz sezonunda sizleri bekleyen bomba gibi yapımları seyir takviminize not alma şansı bulacaksınız.Elimizden geldiğince eski sezonlarını izlemek zorunda kalmayacağınız yapımları seçmeye gayret gösterdik. Fakat bütünlük kurabilmek adına, devam sezonlarını yayına sokmaya hazırlanan önemli animeleri de ihmal etmedik. Daha fazla oyalanmadan 2018'in en iddialı anime yapımları ile sizleri başbaşa bırakalım:

Daha fazla oyalanmadan 2018'in en iddialı anime yapımlarının aşağıdaki linklere tıklayarak konularını öğrene bilirsiniz sizleri başbaşa bırakalım:

 

Fate Extra Last Andorra, yazısı  için tıklayın. 

Death March To The Parallel World Rhapsody yazısı için tıklayın

Beatless yazısı için tıklayınız

Attack On Tıtan yazısı için tıklayınız

Code Gass Fukkatsu No Lelouch yazısı için tıklayınız

”Sword Art Online :ALICIZATION” yazısı için tıklayınız

Kokkoku yazısı için tıklayınız

Sword Art Online :ALICIZATION yazısı için tıklayınız

VIOLET EVERGARDEN yazısı için tıklayınız

OVERLORD 2 yazısı için tıklayınız

THE DISASTROUS LIFE OF SAIKI. K yazısı için tıklayınız. 

 

Bir sonraki anime dizi serisi tanıtımında görüşmek dileğiyle.😊😊

 

 

www.acikve.net
www.instagram.com/acikvnet
www.twitter.com/acikve_net
www.facebokk.com/acikvenetinternet


Bir cevap yazın