2018 'DE BU DİZİLER KAÇMAZ

✔ BLACK LIGHTNİNG;

9 sene önce dünyayı kötülerden korumaya çalışan Jefferson Pierce hayati Bir tehlike atlatır ve eşi ondan süper kahramanlı bırakması için bir söz ister. Böylelikle Pierce ailesini seçerek sakin bir hayatı yaşamaya başlar. Fakat zamanla güçlerini kullanmadan kötülerle savaşmanın ve şehri korumanın kolay olmadığını fark edecektir. DC evreninden ekrana uyarlanan dizilerden olan "Black Lightning" de yerine 1 süper kahraman hikayesini izliyoruz. Fakat bu sefer kahramanımızın iki kız babası ve okul müdürü. 16 Ocak'ta başlamış olan dizi Nisan da sezon finali yapacak.

WATCHMEN;

1986-1987 yılları arasında yayınlanan bu çizgi roman 2009 yılında sinemaya uyarlanmıştır. Bu sene de DC nin televizyon uyarlamaları arasında yerini alacak olan WATCHMEN yayın tarihi henüz belli değil. 1985'te alternatif bir dünyada geçen hikayesi ile diğer çizgi romanlarda bir hayli ayrılan "WATCHMEN" süper bir kahramanların psikolojik derinliklerine yansıtması ile ön plana çıkan bir çizgi roman oldu. Süper kahramanları çok da ilgi çekmediği bir dünya düşünün. 1985 yılında New York'ta süper kahramanlar kıyafetleri ile insanların içerisinde normal hayatlarına devam ederler. Hepsi adalet için emek verirken şehirde yaşanan bir cinsiyet süper kahramanlara karşı bir tehdit oluşturur. "WATCHMEN" in TV uyarlamasının nasıl olacağı merak konusu.

MARVEL'S IRON FIST;

Mart 2017 de yayınlanmış olan " Marvel ' s ıron first" nam - ı diğer " Demir Yumruk" 2. Sezon için onay almış durumda. Ailesiyle uçak yolculuğu yaparken trajik bir şekilde anne ve babasını kaybeden genç Ran mistik bir şehirde bir aile tarafından evlat edildi. Danny Rand Bu ailenin yanında ruhsal ve fiziksel olarak eğitilirken yetişkin olduğunda evine geri dönmeye karar verir. Öldü zannedilen Rand 15 sene sonra New York'a geri döndüğünde orada ailesine ait olan şirketin başındakilerin iyi insanlar olmadığını fark eder. Dövüş yetenekleri ve Demir Yumruk güçleri ile kötülere savaş açan Rand New York'taki suçların peşine düşecektir. 2. Sezon 2018 -2019 yayın döneminde ekrana gelecek.

 

 

✔KRYPTON;

Hepimizin ya" Süpermen" ya da "süpergirl "de bu gezegenin ismini mutlaka duymuşsunuzdur. Clark kent in ve kuzeni Kara'nın geldiği gezegeninden geçecek olan bu dizi büyük dedesinin hayatını anlatacak. Clark ın doğumun dan yaklaşık olarak 200 sene öncesinde gerçekleşen hikaye dedesi El Hanedanlığından dışlanan ailesinin onurunu geri kazanmak için savaşacak. 21 Martta başlayacak olan dizinin başrolünde Cameron cuffe var .Dizinin fragmanı şimdiden çıktı bile. Belki de Superman erenin daha izleyeceğimiz çok şey var.

MARVEL'S THE DEFENDERS;

Marvel in uygulamalarında olan "The Defenders" Ağustos'ta ilk sezonu ile Netfix te yayınlandı.
Dardavil Jessica janes, Luka coge ve Demir Yumruk New York şehrini kötülerden kurtarırken tek başlarına savaşmak yerine birlikte çalışmanın onları daha çok güçlendirdiğini fark eder. Bu güçlü New York takı suçlulara goz actirmamaya kararlıdır. Bu 4 farklı kahramanın heyecanlı maceralarını devam edilir etmeyeceği büyük bir merak konusu olmaya devam ediyor.

TITAN'S;

Cartoon Network kanalında yayınlanan " Teen Titans Go" çizgi filmini sevenler bu haberi çok sevecek. 5 genç süper kahramanı maceralarını konu alan çizgi film aslında DC ekranlarda devam edecek. Batman'dan tanıdığımız Robini bu ekibin lideri olarak izleyeceğimiz Robin, Cyborg,Ettiğine, Roven ve Beast Bay un yepyeni ve heyecan lı maceralarına konuk çıkan "Karayip korsanları , Slazar ın intikamı " 2014 yapımlı bir bilim kurgu filmi olan "seçilmiş " ve Angelina Jolie nin başrolde olduğu "Malefiz" filmlerinden hatırlayabilirsiniz. Dizinin yayın tarihi henüz belli değil.

 

 

Www.instagram.com/acikvnet

Www.twitter.com/acikve_net

 

Bir cevap yazın